منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از حرکت نزولی قوی به 6.8 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از حرکت نزولی قوی به 6.8 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار روند منفی زیر 7 دلار را دنبال می کند و احتمالاً باقی خواهد ماند. UNI/USD روز قبل، 21 آگوست 2022، حرکت فوق العاده ای داشت، زمانی که قیمت به طور قابل توجهی از 6.7 دلار به 7.2 دلار رسید. با این حال، امروز، در 22 آگوست 2022، کریپتوکارنسی به کاهش ادامه داد و حرکت نزولی ثابتی را نشان داد. در حال حاضر، قیمت UNI 6.8 دلار است. Uniswap در 24 ساعت گذشته 4.21 درصد کاهش داشته است و حجم معاملات 155,108,488 دلار و ارزش بازار زنده 5,099,694,766 دلار بوده است. UNI در رتبه بندی ارزهای دیجیتال در رتبه 18 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین تحولات

تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که نوسانات بازار از یک روند کاهشی پیروی می‌کند و باعث می‌شود قیمت‌های Uniswap کمتر در برابر تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب‌پذیر باشند. حد بالای باند Bollinger 7.3 دلار است که به عنوان اساسی ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند Bollinger با 6.8 دلار در دسترس است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای UNI عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، مسیر قیمت UNI/USD به سمت پایین حرکت می‌کند و تلاش می‌کند تا باند پشتیبانی را بشکند، که نشان‌دهنده پتانسیل شکست و فرصت‌های برگشت است.

تصویر 204
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 33 است، به این معنی که UNI/USD کمتر از ارزش گذاری شده است و در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد امتیاز RSI از یک حرکت خطی پیروی می کند که نشان دهنده روند ثابت بازار به سمت ثبات بیشتر است. امتیاز RSI ثابت می ماند زیرا فعالیت فروش برابر با فعالیت خرید در بازار است. با این حال، انتظار نمی رود این روند برای مدت طولانی ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای 1 روز

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap، نوسانات بازار از روند افزایشی پیروی می کند، به این معنی که قیمت های Uniswap در برابر تغییرات نوسان آسیب پذیرتر می شوند. حد بالایی باند Bollinger با قیمت 9.9 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger با 6.7 دلار در دسترس است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای UNI عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک روند نزولی است. مسیر قیمت یک حرکت نزولی را دنبال می‌کند که تلاش می‌کند حمایت بازار را بشکند، که در صورت وارد شدن به حرکت، یک معکوس را آغاز می‌کند.

تصویر 205
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 37 است، که به معنای ورود ارز دیجیتال به حوزه کاهش ارزش است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که RSI مسیر نزولی را دنبال می‌کند که نشان‌دهنده کاهش ارزش بازار است و قیمت ممکن است به زودی به زیر آستانه خنثی و بیشتر در منطقه کاهش ارزش سقوط کند. این همچنین نشان می دهد که فعالیت فروش در بازار غیر فعال است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap استنباط می‌کند که خرس‌ها در حال حاضر بازار را کنترل می‌کنند، اما گاوها تلاش زیادی برای بازگشت دارند. یک روند معکوس محتمل است زیرا انتظار می رود امتیاز RSI به زیر منطقه کاهش ارزش سقوط کند. UNI/USD ممکن است در روزهای آینده شیب قابل توجهی داشته باشد. این ارز دیجیتال در چند روز گذشته یک حرکت نزولی ثابت را نشان داده است. با این حال، در نهایت، ارقام و مشاهدات نمودارها امیدی به افزایش ارزش ارز دیجیتال به ما نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.