منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از حرکت نزولی با سطح مقاومت 6.38 دلار روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از حرکت نزولی با سطح مقاومت 6.38 دلار روبرو می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که UNI/USD در 24 ساعت گذشته در یک خط روند نزولی معامله شده است. حرکت نزولی به عنوان یک الگوی دوباله با مقاومت 6.38 دلار دیده می شود که بعید است به این زودی شکسته شود. قیمت فعلی UNI 5.93 دلار است و طی 24 ساعت گذشته 6.87 درصد کاهش قیمت داشته است.

اقدام کوتاه‌مدت قیمت نشان می‌دهد که UNI احتمالاً اصلاح می‌شود و قبل از برگشت به سطح 5.79 دلار می‌رسد. در روند صعودی، اگر سطح مقاومت 6.38 دلار شکسته شود، درها را برای روندهای صعودی بیشتر با اوج های بالاتر و پایین تر در کوتاه مدت باز می کند.

گاوها و خرس ها در حال طناب کشی هستند و خرس ها سعی می کنند قیمت ها را پایین نگه دارند. با این حال، فشار خرید در روزهای اخیر افزایش یافته است. در صورت شکست، UNI می تواند به بالاترین سطح 8.86 دلار برسد. با این حال، در حال حاضر، UNI باید نزدیک به قیمت های فعلی بازار تجمیع شود و قبل از مشاهده هرگونه حرکت ناگهانی منتظر یک شکست باشد.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: اعتصاب نزولی قیمت را به سطح 5.93 دلار کاهش داد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap یک بار دیگر روند نزولی را برای تابع قیمت نشان می دهد. خرس ها توانسته اند در 24 ساعت گذشته برنده شوند زیرا قیمت تا 5.93 دلار کاهش یافته است. اگرچه گاوها توانستند در چند روز گذشته برتری خود را حفظ کنند، اما روند امروز دوباره به شدت در سمت نزولی قرار گرفته است. شکست اخیر قیمت را زیر سطح میانگین متحرک (MA) در 5.91 دلار نشان داده است.

تصویر 321
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

با نزدیک شدن سکه به منطقه عرضه، منحنی RSI روی 43.82 است. در حال حاضر، منحنی RSI از منطقه اشباع فروش عبور کرده است و احتمالاً در روزهای آینده تأثیر نزولی خواهد داشت. هیستوگرام MACD نیز نوارهای قرمز قوی را نشان می دهد که نشان می دهد خرس ها در این نقطه بر بازار تسلط دارند. خط MACD نیز از خط سیگنال عبور کرده است که نشان می دهد هنوز جا برای حرکت های رو به پایین بیشتر وجود دارد.

تحلیل قیمت Uniswap: فشار نزولی انتظار دارد قیمت UNI را به سمت 5.79 دلار سوق دهد

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap تایید می کند که یک روند نزولی در اوج خود بوده است. خرس ها با پایین آوردن قیمت به سطح 5.93 دلار، برتری خود را کاملاً کارآمد حفظ کردند. قیمت ممکن است به سمت پایین ترین سطح جدید حرکت کند و به نظر می رسد حرکت نزولی هر ساعت در حال تشدید است. میانگین متحرک هنوز بسیار بالاست و در حال حاضر در موقعیت 6.06 دلار قرار دارد و 20-SMA کمی بالاتر از آن است.

تصویر 320
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

اندیکاتور MACD یک متقاطع منفی داده است زیرا سکه از کانال نزولی عبور می کند. خط قرمز نیز روند پایین تری دارد که نشان می دهد فشار فروش ممکن است برای مدتی غالب شود. علاوه بر این، منحنی RSI روی 45.36 است و در صورت تداوم روند نزولی فعلی، ممکن است به زودی به منطقه اشباع فروش برسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که سکه در حال حاضر در یک روند نزولی معامله می شود. خرس‌ها توانسته‌اند قیمت‌های UNI را تحت کنترل نگه دارند و احتمالاً آنها را به سمت 5.79 دلار سوق می‌دهند. اگر چه در صورت تداوم صعود دوگانه، پتانسیل یک رالی کوتاه مدت وجود دارد. با این حال، در این مرحله نامشخص است.