منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از حرکت صعودی به 5.77 دلار صعود می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI پس از حرکت صعودی به 5.77 دلار صعود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap برای امروز بسیار صعودی است زیرا سکه از 4.77 دلار به 5.87 دلار افزایش یافت. گاوها پس از نزولی در روز گذشته پیشتاز شدند، اما به طور کلی قیمت ارزهای دیجیتال در محدوده قیمت بالاتری قرار دارد زیرا مقاومت بعدی در 5.87 دلار است و پشتیبانی از UNI/USD در 4.77 دلار است. در 24 ساعت گذشته نیز افزایش قیمت مشاهده شده است که برای خریداران بسیار دلگرم کننده است.

قیمت تا سطح 5.77 دلار افزایش یافته است، زیرا گاوها از ابتدای امروز با موفقیت خط روند صعودی خود را حفظ کرده اند. ارزش بازار سکه نیز به 4.39 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته سکه در حال حاضر 370 میلیون دلار است.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: با افزایش قابل توجه حجم معاملات، UNI 6.17 درصد افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap نشان می دهد که قیمت امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا گاوها کنترل را دوباره به دست گرفتند. UNI/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.77 دلار معامله می شود. Uniswap گزارش می دهد که ارزش آن 6.17 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است زیرا گاوها حرکت خوبی را امروز نشان دادند. با این حال، UNI همچنین از کاهش 18.78 درصدی ارزش در هفته گذشته خبر می دهد که این نیز زیان قابل توجهی است.

تصویر 166
منبع: TradingView

اندیکاتور MACD حرکت صعودی را هنگام حرکت بالای خط سیگنال نشان می دهد. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان می دهد UNI ممکن است به زودی اصلاح جزئی را مشاهده کند. با این حال، به طور کلی این روند در حال حاضر صعودی است. خطوط SMA نیز یک متقاطع صعودی را نشان می دهد که نشان دهنده روند مثبت در کوتاه مدت است.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: گاوها برای رسیدن به موفقیت بالای 5.77 دلار تلاش می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap نشان می دهد که فشار فروش شروع به افزایش کرده است زیرا پس از هشت ساعت افزایش قیمت اکنون در حال کاهش است. به طور کلی خط روند اخیر در نمودار 4 ساعته در 24 ساعت گذشته صعودی بوده است زیرا سکه در آخرین جلسه معاملاتی شروع به صعود کرد.

تصویر 167
منبع: TradingView

حرکت صعودی به RSI کمک کرد تا منحنی صعودی خفیف خود را حفظ کند زیرا امتیاز آن به 26.54 افزایش یافته است. هیستوگرام نوارهای سبز رنگ را نشان می دهد که وجود فشار خرید را نشان می دهد. خط MACD نیز از بالای خط سیگنال عبور کرده است که نشان دهنده حرکت صعودی برای UNI در کوتاه مدت است. SMA 50 در حال حاضر 5.49 دلار است و SMA 200 در 4.59 دلار است که نشان دهنده سطوح پشتیبانی قوی برای UNI/USD در صورت افت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور کلی، تجزیه و تحلیل Uniswap نشان می دهد که سکه در حال حاضر در حال تجربه حرکت صعودی است و در صورت شکستن سطوح مقاومت ممکن است به افزایش قیمت خود ادامه دهد. با این حال، سرمایه گذاران همچنین باید مراقب هرگونه اصلاح احتمالی در کوتاه مدت باشند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.