منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI نشانه هایی از شکستن مقاومت 27 دلاری را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI نشانه هایی از شکستن مقاومت 27 دلاری را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو امروز صعودی است.
  • تثبیت UNI/USD در بالای 26 دلار ادامه داشت.
  • نزدیکترین مقاومت 27 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت UNISWAP در حال حاضر صعودی است ، چرا که پس از تجمیع چند روزه ، پایین ترین سطح بالای 27 دلار تعیین شده است. در نتیجه ، ما پیش بینی می کنیم که UNI/USD طی 24 ساعت آینده افزایش یابد و شاید مانع قیمت 27 دلار را به چالش بکشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI نشانه هایی از شکستن مقاومت 27 دلاری 1 را نشان می دهدنقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده کاملاً سبز است و همه دارایی های دیجیتال در 24 ساعت گذشته صعودی معامله می شوند. بیت کوین پس از افزایش 1.54 درصدی از مرز 65000 دلار عبور کرد و به بالاترین سطح خود رسید. اتریوم رکورد 8.43 درصد را ثبت کرد و به بالای 4.178 دلار رسید.

حرکت لغو تخفیف در 24 ساعت گذشته: Uniswap همچنان در بالای 25 دلار تثبیت می شود

UNI/USD در محدوده 26.31 دلار – 27.9 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان کمی در 24 ساعت گذشته است. مجموع حجم آن 236 میلیون دلار است که سکه را در مجموع در رده یازدهم در میان ارزش بازار تقریباً 15.8 میلیارد دلار و حجم معاملات در حدود 236 میلیون دلار قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: آیا آماده آزمایش بعدی 27 دلار هستید؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم روند مطلوبی را مشاهده کنیم که به آرامی در حال رشد است زیرا قیمت های Uniswap از سطح 27 دلار عبور می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI نشانه هایی از شکستن مقاومت 27 دلاری 2 را نشان می دهدنمودار 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

به دنبال پیشرفت بسیار قوی در پایان ماه سپتامبر ، UNIS/USD نتوانست جایگاه بیشتری به دست آورد. پس از شکستن رکورد قبلی 26 دلار در 1 اکتبر ، UNI/USD قله دیگری را در 27 دلار بعداً در همان روز تعیین کرد.

سپس قیمت برای چند روز در حدود 25 دلار تثبیت شد. در 11 اکتبر ، سرانجام Uniswap شکست و به 22.5 دلار سقوط کرد. پس از آن ، معکوس رخ داد و UNI/USD را به بالاترین سطح خود در 28 دلار رساند.

از آن زمان ، قیمت Uniswap قبل از حرکت بالاتر از 25 دلار تثبیت شده است. به طور کلی ، مگر اینکه قیمت Uniswap در اواخر این هفته به زیر سطح پشتیبانی 25 دلار برسد ، ما معتقدیم که در آینده نزدیک سودهای بیشتری حاصل خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

قیمت Uniswap در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد و پس از تجمیع در 24 ساعت گذشته به بالاترین سطح خود رسیده است. در نتیجه ، پیش بینی می کنیم UNI/USD امروز بیشتر افزایش یابد و احتمالاً قبل از کاهش به 27 دلار برسد.

در حالی که منتظر حرکت Fantom هستید ، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC ، کیف پول Gero و کیف پول Defi را بخوانید.