منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI مجدداً پایین ترین قیمت خود را در 21.5 دلار دوباره آزمایش می کند ، نزولی بیشتر هنوز رد می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI مجدداً پایین ترین قیمت خود را در 21.5 دلار دوباره آزمایش می کند ، نزولی بیشتر هنوز رد می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو امروز صعودی است.
  • UNI/USD امروز پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش کرد.
  • UNI نزولی بیشتر در حدود 22 دلار را رد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو امروز صعودی است زیرا بازار مجدداً با پایین آمدن مجدد پایین ترین سطح قبلی ، مجدداً آزمایش شده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که UNI/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد و به دنبال بدست آوردن بیشتر زیان دیده شده در اوایل این هفته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI کمترین قیمت قبلی خود را در 21.5 دلار مجددا آزمایش می کند ، نزولی بیشتر هنوز رد می شود 1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با کاهش قیمت روبرو شد. بیت کوین 3.86 درصد کاهش یافته است ، در حالی که اتریوم 7.13 درصد کاهش یافته است. سولانا (SOL) با ضرر بیش از 10 درصد در بین بدترین بازیگران قرار دارد.

لغو تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: Uniswap مجدداً پایین ترین قیمت قبلی را بالای 21 دلار دوباره آزمایش می کند

UNI/USD در محدوده 21.55 دلار – 24.49 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 21.07 درصد کاهش یافته و بالغ بر 522.64 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 13.51 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رتبه 12 قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: UNI یک شبه جمع آوری می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Uniswap را نادیده بگیریم زیرا گاوها برای افزایش مجدد آماده می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI مجدد پایین ترین سطح قبلی را آزمایش می کند ، نزولی بیشتر هنوز رد می شود
نمودار 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

اقدام غیرقابل تخفیف قیمت در هفته گذشته با نوسان قوی معامله شد. پس از صعود به ارزش 31 دلار ، UNI/USD نتوانست صعود بیشتری را تجربه کند و به 28.5 دلار بازگشت.

از آنجا ، بالاترین سطح پایین در حدود $ 30 تعیین شد ، با افت شدید در روزهای بعد. UNI/USD بیش از 30 درصد از آنجا از دست داد تا زمانی که پشتیبانی در 21 دلار پیدا شد. در روزهای بعد ، عدم پذیرش نزولی بیشتر مشاهده شد و UNI به مرز 24.5 دلار رسید.

پس از کمی تثبیت ، امروز افزایش دیگری مشاهده شد. قیمت Uniswap به سرعت به 21.5 دلار رسید و کمی پایین ترین سطح خود را تعیین کرد. بنابراین ، تا زمانی که نزولی دیگری دیده نشود ، ما انتظار داریم که UNI/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد و تلاش کند تا آخر هفته به بالاترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لغو تا 24 ساعت آینده صعودی است زیرا بازار پایین ترین سطح قبلی را مجددا آزمایش کرد و در حال آماده شدن برای صعود مجدد است. تا زمانی که پایین ترین سطح وجود داشته باشد ، ما انتظار داریم FIL/USD به بالای 24.5 دلار فعلی برسد و در آخر هفته شاهد صعود بیشتری باشیم.

در حالی که منتظر حرکت Uniswap هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.