منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI قبل از اصلاح پایین به پشتیبانی قبلی ، به طور خلاصه به 23 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI قبل از اصلاح پایین به پشتیبانی قبلی ، به طور خلاصه به 23 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

،

  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو سیگنال های صعودی را نشان می دهد
  • تقویت قدرت UNI/USD برای غلبه بر سد منطقه عرضه
  • UNI نزولی بیشتر در پایین ترین سطح روزانه 22 دلار را رد می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap امروز پس از بازگشت مجدد بازار به پایین ترین سطح قبلی و رد معایب بیشتر زیر این علامت ، صعودی است. بنابراین ، ما پیش بینی می کنیم که UNI/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد و بخشی از ضررهای وارده در هفته اخیر را بازیابی کند.

بازار عمومی ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش منفی روبرو شد. بیت کوین 3.86 درصد کاهش یافته است ، در حالی که اتریوم 5.6 درصد کاهش یافته است. LUNA با افزایش قیمت 25 درصدی به عنوان داغ ترین برنده روز شناخته شد. سولانا (SOL) نیز با ضرر بیش از 12 درصد در بین بدترین بازیگران قرار دارد.

لغو تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: Uniswap کمترین قیمت قبلی را در حدود 22 دلار دوباره آزمایش می کند

UNI/USD در محدوده 22.24 دلار – 23.12 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.07 درصد کاهش یافته و در مجموع به 529.64 میلیون دلار رسیده است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 13.69 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع رتبه #آلتکوین را در رتبه 12 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: UNI یک شبه جمع آوری می شود؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap ، می توانیم قیمت Uniswap را نادیده بگیریم زیرا گاوها آماده تثبیت و صعود به سمت نقطه 23 دلار می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI قبل از تصحیح پایین تر از پشتیبانی قبلی به 23 دلار افزایش می یابد 1UNI/USD 4-hour chart. Source: TradingView

طی چند هفته گذشته اقدام قیمت بدون تخفیف در شاخص بالایی از خرابی بازار معامله شده است. پس از صعود به 31 دلار ، UNI/USD نتوانست صعودهای بیشتری را پشت سر بگذارد و به 28.5 دلار بازگشت.

از آنجا ، سکه در پایین ترین سطح خود به 30 دلار رسید ، که در روزهای بعد با کاهش تدریجی شدید همراه شد. UNI/USD در حال حاضر بیش از 30 درصد از این میزان کاهش یافته است تا زمانی که خریداران پشتیبانی 21 دلار را پیدا کردند. در روزهای بعد ، عدم پذیرش نزولی بیشتر مشاهده شد و UNI به مرز 24.5 دلار رسید.

پس از تجمیع قابل ملاحظه ، جهش آزمایشی دیگری ثبت شد. اقدام قیمت Uniswap به سرعت به مرز 21.5 دلار رسید و کمی پایین تر از آن قرار گرفت. بنابراین ، تا زمانی که نزولی دیگری دیده نشود ، ما انتظار داریم که UNI/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد و تلاش کند تا آخر هفته به بالاترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لغو تا 24 ساعت آینده صعودی است زیرا بازار پایین ترین سطح قبلی را مجددا آزمایش کرد و در حال آماده شدن برای صعود مجدد است. تا زمانی که پایین ترین سطح وجود داشته باشد ، ما انتظار داریم UNI/USD به بالای 24.5 دلار فعلی برسد و در آخر هفته شاهد صعود بیشتری باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.