منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI قادر به شکستن بالاتر از مقاومت 6.06 دلار نیست

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI قادر به شکستن بالاتر از مقاومت 6.06 دلار نیست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که خرس‌ها امروز پیشتاز هستند. با باز شدن بازار، خرس‌ها قدرت گرفتند و قیمت را به محدوده 5.9 دلار رساندند، جایی که UNI اخیراً پشتیبانی پیدا کرده است و گاوها تلاش می‌کنند کنترل را در دست بگیرند، اما به نظر می‌رسد که ممکن است شکست بخورند. پیش از این، سکه پس از سقوط های شدید مشاهده شده پس از 6 نوامبر 2022، شتاب صعودی را نشان می داد. با این حال، این ارز دیجیتال به سختی می تواند از سطح مقاومت 6.06 دلار عبور کند، زیرا سکه برای سومین بار با رد شدن در این سطح مواجه شد.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: گاو یونی برای جمع آوری قدرت بیشتر

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که گاوهای نر UNI سخت تلاش می کنند تا تابع قیمت را به دست بگیرند، اما برتری نزولی همچنان بر عملکرد قیمت امروز حاکم است. علیرغم زیان های امروز، UNI/USD هنوز دقیقاً هفت درصد از نظر ارزش در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است، که به دلیل حرکت صعودی قیمت در جلسه معاملاتی قبلی است، زیرا جفت ارز دیجیتال در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 6.01 دلار معامله می شود. در عین حال، اگر به روند هفت روز گذشته نگاه کنیم، Uniswap 7.84 درصد ضرر دارد.

UNI 1d
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

نوسانات نسبتاً زیاد است و همچنان در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر همچنان در حال گسترش هستند، باند بالایی در 7.99 دلار نشان دهنده قوی ترین مقاومت و باند پایینی در سطح 5.13 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت از UNI است. میانگین باندهای بولینگر 6.56 دلار بالاتر از قیمت است و میانگین متحرک (MA) نیز زیر سطح قیمت است که در حال حاضر 5.91 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در روند نزولی قرار دارد و در شاخص 46 در نیمه پایینی منطقه خنثی وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap نشان می دهد که خرس ها در چهار ساعت اول معاملات امروز خسارت سنگینی وارد کرده اند، اما از سوی دیگر، گاوها در تلاش هستند تا سطوح قیمتی را حفظ کنند زیرا یک شمعدان سبز کوچک روی نمودار ظاهر شده است. . روز با فشار فروش شروع شد و خرس ها مقاومت کردند و بازار را در چهار ساعت اول تسخیر کردند. ممکن است در ساعات آینده نیز ادامه داشته باشند، اما گاو نر ممکن است بار دیگر مسئولیت را بر عهده بگیرد.

UNI 4h
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

همانطور که باندهای بولینگر نشان می‌دهند، نوسان نسبتاً پایین است، با انتهای بالای باندها در 6.16 دلار و انتهای پایین در سطح 5.45 دلار. میانگین متحرک در علامت 5.88 دلار و میانگین باندهای بولینگر در علامت 5.80 دلار است. هر دو میانگین کمتر از سطح قیمت فعلی هستند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در جهت افقی حرکت می کند و در نیمه بالایی منطقه خنثی امتیاز 53 را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap 1 روزه و 4 ساعته یک روند نزولی را برای امروز با نشانه‌های واضح سایه‌های نزولی نشان می‌دهد، اما گاوهای نر در حال تلاش برای تصاحب آن هستند. امروز در ادامه خط، اگر شتاب خرید تقویت شود، گاوها ممکن است موفق شوند که گوی سبقت را حفظ کنند، زیرا حمایت نیز در نزدیکی وجود دارد، اما اگر فشار فروش دوباره افزایش یابد، خرس‌ها ممکن است پای خود را دراز کنند و ارز دیجیتال را به سمت حمایت پایین بیاورند. سطح 5.75 دلار

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.