منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI در حدود 5.70 دلار تثبیت می شود زیرا خرس ها نتوانستند به زیر سطح حمایت فشار بیاورند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI در حدود 5.70 دلار تثبیت می شود زیرا خرس ها نتوانستند به زیر سطح حمایت فشار بیاورند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر در حدود 5.43 دلار ادغام شده است. بازار کریپتوکارنسی در چند روز گذشته شاهد نوسانات زیادی بوده است و قیمت ها به طور نامنظمی بالا و پایین می روند. با این حال، یکی از دارایی های دیجیتالی که در طول این دوره نسبتاً پایدار بوده است، Uniswap (UNI) است. قیمت UNI در چند روز گذشته در محدوده تنگ بین 5.40 تا 7.07 دلار معامله شده است.

این دارایی دیجیتال در قیمت 5.42 دلار حمایت شده است، با این حال، خرس‌ها نتوانسته‌اند قیمت‌ها را به پایین‌تر از این سطح برسانند، که نشان می‌دهد هنوز مقداری علاقه به خرید در بازار وجود دارد. در روند صعودی، مقاومت برای قیمت‌های UNI در 7.07 دلار وجود دارد، شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند منجر به افزایش قیمت‌ها برای آزمایش سطح مقاومت بعدی در 8.50 دلار شود.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار روزانه: در بالا بردن قیمت ها به بیش از 7.07 دلار قاطعانه عمل می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها در چند ساعت گذشته قبل از ورود گاوها برای بالا بردن قیمت ها در یک روند نزولی مستمر بوده اند. دارایی دیجیتال در حال حاضر زیر سطح مقاومت 7.07 دلار معامله می شود که یک سطح کلیدی برای تماشا است. نوسانات در بازار کم است و هیچ نشانه قابل توجهی از روند صعودی وجود ندارد و حجم معاملات برای دارایی دیجیتال کم است. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند، زیرا خرس‌ها در مورد فشار دادن قیمت‌ها برای آزمایش سطح حمایت 5.42 دلار مصمم هستند.

تصویر 140
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 57.36 معامله می شود که نشان می دهد بازار در قلمرو خنثی قرار دارد. اندیکاتور MACD نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در یک منطقه نزولی قرار دارند زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. خط SMA 50 روزه در حال حاضر 6.45 دلار است و خط SMA 200 روزه در 6.39 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های UNI در حدود 5.70 دلار تجمیع می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار زیر نشان می دهد که توکن از یک کانال صعودی در نمودار قیمت 4 ساعته خارج شده است که نشان دهنده بازگشت نزولی احتمالی است. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 5.43 دلار در نمودار 4 ساعته معامله می شود و سطح حمایت 5.40 دلاری سطح بسیار مهمی برای مشاهده در کوتاه مدت است.

تصویر 139
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نشانگر MACD نشان می دهد که خط MACD در حال تلاش برای شکستن بالای خط سیگنال است و بسیار نزدیک به آن است. اگر فشار خرید افزایش یابد، ممکن است شاهد واگرایی صعودی در شاخص MACD و به دنبال آن قیمت‌های بالا باشیم. اندیکاتور RSI نشان می‌دهد که قیمت‌ها برای امروز به کاهش خود ادامه می‌دهند زیرا شیب خط منفی است و به افزایش فشار فروش برای توکن اشاره می‌کند. خط 50-SMA در حال حاضر 7.06 دلار و خط 200-SMA در 6.59 دلار است که نشان دهنده یک روند نزولی برای کوتاه مدت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap را می توان در یک یادداشت نزولی برای روز نتیجه گرفت، با این که دارایی دیجیتال در حال حاضر زیر سطح مقاومت حیاتی 7.07 دلار معامله می شود. حرکت به بالای سطح مقاومت 7.07 دلاری می تواند منجر به افزایش قیمت ها در کوتاه مدت شود. با این حال، انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند زیرا خرس‌ها در مورد بالا بردن قیمت‌ها به فراتر از سطح 7.00 دلار مصمم هستند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.