منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI حرکت صعودی را در 8.9 دلار دنبال می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI حرکت صعودی را در 8.9 دلار دنبال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار روندی راکد زیر 9 دلار را دنبال می کند و احتمالاً در آنجا باقی خواهد ماند. UNI/USD روز قبل، 3 آگوست 2022، حرکت فوق العاده ای داشت، زمانی که قیمت به طور قابل توجهی از 8 دلار به 9.3 دلار رسید. با این حال، ارز دیجیتال امروز، در 4 آگوست 2022 شروع به کاهش کرد و حرکت نزولی ثابتی را نشان داد. در حال حاضر، قیمت UNI 8.9 دلار است. Uniswap در 24 ساعت گذشته 1.29 درصد کاهش داشته است، با حجم معاملات 306,063,851 دلار و ارزش بازار زنده 6,607,410,581 دلار. UNI در رتبه بندی ارزهای دیجیتال در رتبه 15 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می‌کند و قیمت‌های Uniswap را نسبت به تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب‌پذیرتر می‌کند. حد بالای باند Bollinger 9.3 دلار است که به عنوان اساسی ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger با 7.7 دلار در دسترس است که به عنوان نقطه پشتیبانی برای UNI عمل می کند.
به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، مسیر قیمت UNI/USD به سمت بالا حرکت می کند، تلاش برای عبور از مقاومت، نشان دهنده پتانسیل صعودی و فرصت های معکوس است.

تصویر 34
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 57 است، به این معنی که UNI/USD پایدار است و در منطقه خنثی بالا سقوط می کند. به نظر می رسد که امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده روند فزاینده بازار به سمت پویایی های مثبت بیشتر است. امتیاز RSI به دلیل فعالیت خرید غالب افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای 1 روز

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap، نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می کند، به این معنی که قیمت های Uniswap در برابر تغییرات نوسان آسیب پذیرتر می شوند. حد بالایی باند Bollinger با قیمت 9.4 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین‌تر برای باند Bollinger با 6 دلار موجود است که قوی‌ترین پشتیبانی برای UNI است.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. مسیر قیمت یک حرکت رو به بالا را دنبال می‌کند که تلاش می‌کند مقاومت بازار را بشکند، که در صورت وارد شدن به حرکت، یک معکوس را آغاز می‌کند.

تصویر 35
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 64 است، که به معنای ورود ارز دیجیتال به دامنه بیش از حد ارزش گذاری شده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که RSI مسیری خطی را دنبال می‌کند که نشان‌دهنده سکون است، و ممکن است قیمت به زودی زیر آستانه تورم قرار گیرد و ارزش ارز دیجیتال را بیشتر کند. این همچنین نشان می دهد که فعالیت فروش در بازار غیر فعال است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap استنباط می کند که گاوها در حال حاضر بازار را کنترل می کنند، اما خرس ها تلاش زیادی برای بازگشت دارند. یک روند معکوس محتمل است زیرا انتظار می رود امتیاز RSI بالاتر از منطقه تورم باشد. UNI/USD ممکن است در روزهای آینده شیب قابل توجهی داشته باشد. کریپتوکارنسی در چند روز گذشته حرکت صعودی محکمی را نشان داده است. با این حال، در نهایت، ارقام و مشاهدات نمودارها به ما امیدواری برای حفظ روند مثبت ارز دیجیتال را نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.