منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI بیشتر 3.23٪ کاهش می یابد، زیرا Uniswap 5.83 دلار را دوباره آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI بیشتر 3.23٪ کاهش می یابد، زیرا Uniswap 5.83 دلار را دوباره آزمایش می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای 12 دسامبر 2022، نشان می دهد که بازار یک حرکت نزولی کامل را دنبال می کند، حرکت منفی عظیمی را به دست می آورد و نشان دهنده کاهش برای بازار UNI است. قیمت Uniswap طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای امروز نشان می دهد که کریپتو در حال حاضر با قیمت 5.83 دلار معامله می شود و 3.23 درصد کاهش یافته است. سطوح قیمت برای رسیدن به سطح 5.79 دلار پایین آمده است که به عنوان حمایت قوی برای بازار عمل می کند، در حالی که مقاومت در سطح 6.09 دلار وجود دارد. حجم معاملات 24 ساعته برای جفت UNI/USD در حال حاضر 70,982,447 دلار و ارزش بازار 4,440,152,860 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت یک روزه: خرس‌ها با کاهش قیمت، مسیر نزولی خود را حفظ می‌کنند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap اکنون بار دیگر به نفع خرس‌ها است، زیرا آنها پس از یک دوره کوتاه صعودی سرعت خود را افزایش داده‌اند. خرس‌ها تمایل دارند قیمت را بیشتر از مقدار فعلی پایین بیاورند تا لغزش نزولی خود را که در چند ساعت گذشته ادامه داشته است حفظ کنند. پس از اینکه خرس ها دوباره کنترل بازار را در دست گرفتند، قیمت به 5.83 دلار کاهش یافت.

تصویر 232
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 52.49 قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد خرید. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل استیک ها قرار دارد که نشان می دهد خرس ها بر حرکت بازار کنترل دارند. اندیکاتورهای باند بولینگر نیز در اطلاع رسانی از روندهای فعلی بازار اهمیت حیاتی دارند. باند بالایی آن ارزش 6.531 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند پایین آن 5.172 دلار را نشان می دهد که به ترتیب نشان دهنده مقاومت و حمایت است.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: UNI به عنوان پشتیبانی جدید 5.766 دلار را تجربه می کند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته Uniswap روند نزولی را تأیید می کند، زیرا قیمت در چند ساعت گذشته زیر 5.83 دلار معامله شده است. به دنبال یک نوسان نزولی، تحقیقات قیمت Uniswap بی ثباتی بازار را نشان می دهد. این نشان می دهد که قیمت Uniswap به طور پویا در حال کاهش است و کمتر مستعد حرکت به سمت هر یک از این دو حالت است. مقادیر باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته به شرح زیر است. باند بولینگر بالا به ترتیب 6.332 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین به ترتیب 5.738 دلار است.

تصویر 233
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در بازه زمانی 4 ساعته در یک منطقه نزولی قرار دارد، زیرا خط سیگنال بالای کندل استیک ها قرار دارد که نشان دهنده بازار نزولی برای UNI است. شاخص قدرت نسبی نیز افت شدیدی را دنبال کرد، زیرا نزدیک به مرز کم فروش رسیده و در ارزش شاخص 42.00 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت گذاری Uniswap یک روزه و چهار ساعته هر دو کاهش قیمت را برای امروز نشان می دهد. علیرغم روند نزولی فعلی بازار، این احتمال وجود دارد که گاوها کنترل را دوباره به دست آورند و قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، با توجه به اینکه همه نشانه های بازار حاکی از احتمال ریزش بیشتر است، بعید است در آینده نزدیک این اتفاق رخ دهد.