منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 7.48 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 7.48 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین تحلیل قیمت Uniswap روند کاهشی را برای ارزهای دیجیتال امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه کاهش یافته است. بازار پس از رسیدن به بالاترین سطح 7.75 دلار در 4 ساعت گذشته، روند نزولی را دنبال می کند، با مقاومت در حال حاضر 7.74 دلار برای جفت UNI/USD. حمایت از این سکه در 7.41 دلار وجود دارد، اما به طور پیوسته در حال کاهش است.

گاوها از ابتدای امروز و هفته قبل کنترل مارک را در دست داشتند، با این حال، این حرکت صعودی کوتاه مدت بود زیرا خرس ها کنترل را در دست گرفتند و باعث شد UNI به ارزش فعلی خود یعنی 7.48 دلار سقوط کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای 1 روز: بازار UNI/USD بسته می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه یک روند نزولی قوی را برای امروز تأیید می کند زیرا ارزش سکه طی 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. فشار فروش از سوی خرس ها UNI/USD را از بالاترین قیمت 7.75 دلار به ارزش فعلی 7.48 دلار رساند. بازار در ابتدا شاهد برخی حرکت های صعودی بود، اما به سرعت تحت تاثیر فشار نزولی قرار گرفت. باندهای بولینگر در حال گسترش هستند، باند بالا به 7.72 دلار و باند پایین به 5.82 دلار می رسد.

تصویر 96
نمودار قیمت 24 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت UNI/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. با این حال، مسیر قیمت را می توان به دنبال یک حرکت نزولی مشاهده کرد که نشان دهنده کاهش بازار برای UNI است. تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 60.26 است که نشان دهنده علامت خرید بیش از حد برای UNI است. متأسفانه، این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه کم خرید سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تحلیل قیمت ساعتی Uniswap افت سطح قیمت را نشان می دهد که در چهار ساعت گذشته تشدید شده است. شکست قیمت نیز امروز نزولی بود، اما گاوها نیز در اواخر امروز سعی در بازگشت داشتند اما پس از حداقل تلاش رد شدند. اخیراً کاهش شدید سطح قیمت ها مشاهده شده است زیرا خرس ها قیمت را به 7.48 دلار کاهش دادند. این کاهش شدید پس از تلاش های طولانی مدت برای حفظ سطح قیمت سکه رخ داده است.

تصویر 95
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته نشان دهنده کراس اوورهای نزولی است که MA در 7.74 دلار قرار دارد زیرا قیمت همچنان به زیر این سطوح کاهش می یابد. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای UNI/USD روی 62.16 است. باند بولینگر بالا 7.94 دلار و باند پایین 6.98 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت

همانطور که توسط تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap روزانه و ساعتی فوق تأیید شده است، خرس ها بازار را تصاحب کرده اند. در 24 ساعت گذشته نیز موج نزولی قدرتمندی بر بازار حاکم شد و قیمت به 7.48 دلار کاهش یافت. می توان انتظار داشت که فشار فروش در ساعات آینده تشدید شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.