منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 7.03 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 7.03 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار در حال حاضر یک روند نزولی گسترده زیر 7.2 دلار را دنبال می کند و احتمالاً حتی بیشتر هم کاهش می یابد. UNI/USD روز قبل، 16 ژوئیه 2022، حرکت فوق العاده ای داشت، زمانی که قیمت به طور قابل توجهی از 7.6 دلار به 7.2 دلار رسید. با این حال، امروز، در 17 ژوئیه 2022، کریپتوکارنسی به کاهش ادامه داد و حرکت نزولی ثابتی را نشان داد. در حال حاضر، قیمت UNI 7.03 دلار در دسترس است. Uniswap با افت 3.75 درصدی در 24 ساعت گذشته، با حجم معاملات 165,502,040 دلار و ارزش بازار زنده 5,142,473,061 دلار. UNI در رتبه بندی ارزهای دیجیتال در رتبه 17 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که نوسانات بازار یک روند کاهشی قابل توجهی را دنبال می کند و باعث می شود قیمت های Uniswap کمتر در برابر تغییرات نوسان در هر دو حد آسیب پذیر باشند. حد بالایی باند Bollinger در 7.4 دلار موجود است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger با 6.5 دلار در دسترس است که به عنوان نقطه پشتیبانی برای UNI عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، مسیر قیمت UNI/USD به سمت بالا حرکت می‌کند و تلاش می‌کند برای بار دوم از میانگین متحرک عبور کند، که نشان‌دهنده فرصت‌های صعودی و بالقوه معکوس است.

تصویر 166
منبع نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 57 است، به این معنی که UNI/USD پایدار است و در منطقه خنثی بالا سقوط می کند. به نظر می رسد امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده روند فزاینده بازار به سمت افزایش بیشتر است. امتیاز RSI افزایش می یابد زیرا فعالیت خرید نسبت به فعالیت فروش شتاب بیشتری می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای 1 روز

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap، نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می کند، به این معنی که قیمت های Uniswap در برابر تغییرات نوسان آسیب پذیرتر می شوند. حد بالایی باند Bollinger با قیمت 7.3 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای UNI عمل می کند. برعکس، حد پایین‌تر برای باند Bollinger با 4.1 دلار در دسترس است که قوی‌ترین پشتیبانی برای UNI است.

به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. مسیر قیمت یک حرکت رو به بالا را دنبال می‌کند که تلاش می‌کند مقاومت بازار را بشکند، که در صورت وارد شدن به حرکت، یک معکوس را آغاز می‌کند.

تصویر 167
منبع نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 63 است، که به معنای ورود ارز دیجیتال به دامنه بیش از حد ارزش گذاری شده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که RSI مسیری نزولی را دنبال می‌کند که نشان‌دهنده کاهش بیشتر ارزش و تعهد خرس‌ها است و ممکن است قیمت به زودی به زیر آستانه سقوط کند و ارزش ارز دیجیتال را کاهش دهد. این همچنین نشان می دهد که فعالیت فروش در بازار غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تحلیل قیمت Uniswap استنباط می‌کند که خرس‌ها در حال حاضر بازار را کنترل می‌کنند، اما گاوها تلاش زیادی برای بازگشت دارند. یک روند معکوس محتمل است زیرا انتظار می رود امتیاز RSI به زیر آستانه کاهش یابد. UNI/USD ممکن است در روزهای آینده شیب قابل توجهی داشته باشد. این ارز دیجیتال در چند روز گذشته یک حرکت نزولی ثابت را نشان داده است. با این حال، در نهایت، ارقام و مشاهدات نمودارها به ما امیدی را برای بازگشت ارز دیجیتال و افزایش ارزش آن نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.