منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 25 دلار افزایش می یابد ، امروز قرار است بخشی از ضرر را به دست آورد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 25 دلار افزایش می یابد ، امروز قرار است بخشی از ضرر را به دست آورد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو امروز صعودی است.
  • UNI/USD یک شبه شاهد کاهش شدید بود.
  • UNI پشتیبانی بالای 25 دلار را پیدا کرد.

تحلیل قیمت بدون تخفیف امروز صعودی است زیرا بازار پس از حرکت سریع به مرز 25 دلار در یک شب ، روند نزولی بیشتری را رد کرد. بنابراین ، UNI/USD احتمالاً پایین ترین سطح خود را تعیین کرده است و آماده حرکت از آنجا می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 25 دلار افزایش می یابد ، امروز قرار است بخشی از ضرر را به دست آورد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته به کمترین حد خود رسید. بیت کوین ، رهبر بازار ، 1.53 درصد و اتریوم 4.41 درصد کاهش یافته است. سولانا (SOL) همچنان با 16.46 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

لغو تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: Uniswap با افزایش سریع 25 دلار مواجه شد

UNI/USD در محدوده 25.52 دلار – 29.85 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 60.28 درصد افزایش یافته و در مجموع 843.7 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 4.73 میلیارد دلار معامله می شود و این سکه را در کل در رده یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: UNI آماده معکوس شدن است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Uniswap را نادیده بگیریم زیرا گاوها خود را برای تسلط بر بازار آماده می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به 25 دلار افزایش می یابد ، امروز قرار است بخشی از ضرر را به دست آورد؟
نمودار 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت لغو خسارت طی یک ماه گذشته شاهد افزایش شدید صعودی بوده است. پس از آزمایش مجدد نوسان قبلی در 14 دلار ، UNI/USD شروع به افزایش کرد و از آن زمان 120 درصد به بالاترین سطح فعلی 31 دلار افزایش یافت.

با این حال ، حرکت قیمت Uniswap در هفته گذشته کاهش یافت و هر بار فقط کمی از بالاترین قیمتها تعیین شد. این حرکت باعث شد که گاوها پس از چنین تجمع قوی خسته شوند ، به این معنی که به اصلاح نیاز بود.

دیروز ، سرانجام UNI/USD با یک جهش سریع به مرز 25 دلار ، شاهد یک بهبود اساسی بود. Uniswap نزولی بیشتر در بالای پشتیبانی را رد کرد و شروع به تثبیت کرد ، که نشان دهنده یک وارونگی آینده است.

به طور کلی ، این توسعه اقدام قیمتی باید UNI را به سمت یک تجمع دیگر در اواخر این هفته هدایت کند ، در حالی که مقاومت 30 دلار دوباره مورد آزمایش مجدد قرار می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لغو چند روز آینده صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته یک تقویت قوی در حدود 15 درصد مشاهده شد و حمایت بالاتر از 25 دلار یافت شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که UNI/USD بخشی از ضرر خود را در اواخر این هفته به دست آورد و به دنبال دوباره آزمایش مجدد مقاومت قبلی 30 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.