منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به دنبال یک لغزش نزولی به زیر 6.48 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به دنبال یک لغزش نزولی به زیر 6.48 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap سیگنال های هشدار دهنده ای از رکود را نشان می دهد زیرا قیمت در روز گذشته روند نزولی داشته است. علیرغم این واقعیت که ارز دیجیتال اوایل این هفته صعودی بود، خرس‌ها کنترل را در دست گرفتند و قیمت‌های UNI/USD را در زمان نگارش این مقاله به 6.48 دلار کاهش دادند. سطح حمایت فعلی آلتکوین 6.39 دلار و سطح مقاومت 6.69 دلار می تواند به عنوان نقاط محوری برای حرکت های بعدی قیمت عمل کند. با این حال، کاهش بزرگی که در چند ساعت گذشته تأثیر منفی بر ارزش کلی ارزهای دیجیتال داشته است، خرس‌ها را نسبتاً موفق کرده است. انتظار می رود با نزدیک شدن به پایان روز، بازار همچنان بی ثبات باقی بماند. جفت UNI/USD در حال حاضر با قیمت 6.48 دلار معامله می شود و در روز 1.99 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات 97.7 میلیون دلار و ارزش بازار 4.93 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار یک روزه: با ادامه سیگنال نزولی قیمت به 6.48 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که UNI نشان دهنده کاهش ارزش سکه است زیرا قیمت در تمام طول روز در جهت نزولی حرکت کرده است. با توجه به اینکه قیمت بازار UNI طی چند هفته گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، وضعیت به نفع فروشندگان شروع شده است. با این حال، امروز کاهش قیمت وجود داشت و به همین دلیل قیمت به سطح 6.48 دلار کاهش یافت که نسبت به روز گذشته 1.99 درصد کاهش داشت.

تصویر 662
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

50 SMA و 100 SMA هر دو کمتر از قیمت فعلی معاملات UNI/USD هستند، که نشان می‌دهد خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است کاهش احتمالی قیمت رخ دهد. مهمتر از آن، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به منطقه خنثی در 60.30 کاهش یافته است، که نشان می دهد خریداران در حال از دست دادن کنترل خود در بازار هستند و نیروهای نزولی در حال تسلط هستند. سطح همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر در حال حرکت به سمت قلمرو منفی است و خط سیگنال در زیر خط MACD قرار دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: آخرین توسعه

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت ها همچنان نزولی هستند و در زمان نوشتن به 6.48 دلار رسیده اند. خط روند کوتاه مدت نزولی بوده و خرس ها در چند ساعت گذشته کنترل خود را بر بازار نشان داده اند. چهار ساعت گذشته برای ارزش ارزهای دیجیتال مضر بوده است و قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است. بنابراین، نوسانات بازار در پاسخ به یک حرکت افزایش می‌یابد، که نشان می‌دهد قیمت Uniswap به طور فزاینده‌ای احتمالاً در هر دو طرف دچار تغییر متغیر می‌شود.

تصویر 661
نمودار قیمت UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر سطح 50 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. خط همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا به نظر می رسد قیمت به روند نزولی خود ادامه دهد. MA 50 در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا به نظر می رسد قیمت به روند نزولی خود ادامه دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها با پایین آمدن از آستانه 6.48 دلار در حال کاهش هستند. از آنجایی که خریداران برای دفاع از این سطح مهم عجله دارند، قیمت ها اکنون در سطح 6.39 دلار پشتیبانی شده اند. دامنه وسیع تغییرات قیمت، بازار را به شدت ناپایدار می کند. از آنجایی که آنها تلاش می کنند قیمت ها را پایین بیاورند، تصور می شود که خرس ها مسئول بازار هستند.