منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI با حرکت به سمت 5.99 دلار نزولی باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI با حرکت به سمت 5.99 دلار نزولی باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی جزئی را در شرایط فعلی بازار نشان می دهد. این کریپتو در زمان نگارش مقاله با قیمت 5.99 دلار معامله می شود. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 5.83 تا 6.17 دلار معامله شده اند. در چند ساعت آینده ممکن است با نفس کشیدن خرس‌ها شاهد حرکت صعودی قیمت باشیم، اما هر گونه افزایش قیمت احتمالا کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

جفت UNI/USD امروز نزولی است زیرا قیمت پس از ناکامی در حفظ بالای سطح مقاومت 6.17 دلار به پایین ترین سطح 5.83 دلار می رسد. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالا قیمت ها را در چند ساعت آینده کاهش خواهند داد. آخرین تلاش برای یک رالی اصلاحی هفته گذشته رخ داد، اما این نیز فروخته شد و منجر به کاهش فعلی شد. قیمت در حال حاضر به زیر سطح حمایت 5.83 دلار رسیده است و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: خرس‌ها به دلیل اینکه قیمت‌ها را به زیر 5.99 دلار می‌برند سرسخت هستند.

در بازه‌های زمانی 1 روزه، جفت UNI/USD امروز نزولی است زیرا قیمت‌ها به زیر سطح 6.00 دلار می‌رسند. خرس ها در 24 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست گرفته اند و احتمالاً در چند ساعت آینده قیمت ها را کاهش خواهند داد. سقف بازار 24 ساعته برای تحلیل قیمت Uniswap در حال حاضر 4,540,200,152 دلار و حجم معاملات 97,238,169 دلار است. اگر قیمت‌ها بتوانند بالاتر از سطح مقاومت 6.17 دلار باقی بمانند، گاوها ممکن است کنترل بازار را در دست بگیرند. شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت بالاتر به سمت سطح مقاومت 0.6.30 دلار شود. با این حال، هر گونه تجمع احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

تصویر 291
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

EMA50 و EMA20 هر دو در نمودار 1 روزه نزدیک به عبور هستند که یک سیگنال نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 52.91 قرار دارد و به آرامی در حال افزایش است که نشان می دهد خرس ها در حال از دست دادن حرکت هستند. هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک واگرایی (MACD) نیز نزولی است زیرا همچنان در حال کاهش است.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: مقاومت در 6.17 دلار در حال حاضر حرکت صعودی را محدود می کند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که خرس ها در 4 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند. قیمت در حال حاضر زیر سطح مقاومت 6.17 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش ادامه دهد. به نظر می رسد قیمت UNI/USD در حال عبور از منحنی هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک (MACD) است که یک سیگنال نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 51.05 است و به زیر سطح 60 حرکت می کند که نشان دهنده نزولی بودن بازار است.

تصویر 290
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته همچنان پایین است. علاوه بر این، با رکود قیمت در مرز 5.99 دلار، EMA ها به صورت افقی حرکت می کنند و هر دو به سرعت همگرا می شوند تا نشان دهنده کمبود فعالیت از هر دو طرف بازار باشد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای امروز نشان می دهد که قیمت ها در یک روند نزولی معامله می شوند زیرا بازار تحت فشار است. قیمت ها تا حدودی در 5.83 دلار حمایت شده اند، با این حال، بازار همچنان تحت فشار است. بازار در ساعات اخیر با فشار فروش مواجه بوده و هیچ نشانه ای از حرکت صعودی دیده نمی شود.