منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI با بازگشت ناگهانی صعودی به 6.11 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI با بازگشت ناگهانی صعودی به 6.11 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap امروز صعودی است زیرا سکه پس از نوسان پایین به سمت 6.06 دلار دیروز حمایت پیدا کرد. حرکت صعودی امروز کاملا ثابت است زیرا قیمت در جلسه معاملاتی امروز به طور مداوم در حال افزایش بوده است. با ادامه افزایش قیمت، فشار فروش هنوز ایجاد نشده است و قیمت در حال حاضر به 6.11 دلار رسیده است. مقاومت بعدی برای UNI برابر با 6.17 دلار است، بنابراین می توانیم فرض کنیم که فشار فروش بالاتر از سطح قیمت فعلی باشد.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: روند صعودی روند صعودی ادامه دارد

بر اساس تحلیل قیمت یک روزه Uniswap، روند صعودی امروز بازگشته است. به دلیل سرب صعودی پس از عقب نشینی دیروز، حرکت قیمت صعودی بوده است. قیمت در حال حاضر روی 6.11 دلار است و به احتمال زیاد به زودی تلاش خواهد کرد تا سطح مقاومت 6.17 دلار را نیز بشکند. ارزش میانگین متحرک (MA) نمودار قیمت یک روزه 6.13 دلار است.

UNI 1d 1
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

یک متقاطع بین منحنی SMA 20 و SMA 50 در هفته گذشته به ثبت رسید که این نیز یک علامت صعودی است زیرا SMA 20 به معاملات بالای SMA50 ادامه می دهد. شاخص باندهای بولینگر مقادیر زیر را برای روز دیکته می کند. ارزش بالا در 6.56 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش پایین در 5.09 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر 52 است و منحنی کمی به سمت بالا دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

با توجه به تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap، قیمت بار دیگر بالا می رود، زیرا در چهار ساعت گذشته نیز روند افزایشی حاکم بر بازار دیده شده است. در حال حاضر، قیمت در سطح 6.11 دلار ایستاده است. سرعت بازیابی قیمت رضایت بخش است، اما گاوها باید حرکت بیشتری را برای به چالش کشیدن مقاومت بعدی نشان دهند.

uni 4h 1
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

برعکس، نوسانات در حال کاهش بوده است که نشانه بدی است. در حال حاضر، باند بولینگر پایین 5.98 دلار است، در حالی که باند بولینگر بالا در 6.26 دلار است. بازار ممکن است در حال حاضر فعالیت خرید را تجربه کند زیرا منحنی RSI اکنون بالاتر است و در شاخص 49 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap افزایش خوبی در ارزش قیمت را نشان می دهد زیرا گاوها از ابتدای جلسه معاملاتی صعود می کنند. در حال حاضر، به لطف حمایت خریداران، قیمت دوباره در حال افزایش است، اما از آنجایی که روند به طور کلی بالاتر بوده است، پیش‌بینی می‌کنیم که UNI در ساعات آینده امروز 6.17 دلار را تجربه کند.