منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI از 7.28 دلار کاهش یافت زیرا حرکت نزولی بیش از حد رشد کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI از 7.28 دلار کاهش یافت زیرا حرکت نزولی بیش از حد رشد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که ارز دیجیتال یک بار دیگر متحمل ضرر شده است. پس از عملکرد صعودی قیمت دیروز، فشار نزولی بازگشته است و خرس‌ها دوباره پیشتاز هستند. خرس ها باعث کاهش قیمت تا 6.89 دلار شده اند و توانسته اند جایگاه خود را به عنوان حزب پیشرو حفظ کنند.

تصویر 31
نقشه پشته قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

فعالیت بالای فروش باعث کاهش بیشتر قیمت شده و خریداران را در تلاش برای احیا شکست داده است. بازار کلی ارزهای دیجیتال تحت فشار نزولی قرار دارد زیرا اکثر سکه‌ها امروز از دست دادن گزارش می‌دهند. حجم معاملات 24 ساعته UNI نیز با ارزش بازار 5.27 میلیارد دلار به 171 میلیون دلار کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: سطوح قیمت Uniswap به کاهش ادامه می‌دهند

نمودار قیمت 1 روزه برای تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که امروز کاهشی در ارزش قیمت Uniswap رخ داده است. در هفته گذشته نیز تلاش‌های صعودی صورت گرفته است، زیرا تعدادی شمعدان سبز نیز قابل مشاهده هستند. اما خرس‌ها عمدتاً پیشتاز بوده‌اند و همچنان در حفظ آن موفق هستند زیرا قیمت امروز پس از افت اخیر به 7.28 دلار کاهش یافته است. در کل ارزش سکه در 24 ساعت گذشته 3.75 درصد از دست داده است.

تصویر 29
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

از سوی دیگر، نوسانات بالا است، که در سناریوی فعلی نیز نشانه منفی برای آینده Uniswap است. مقادیر بالایی و پایینی باندهای بولینگر قوی‌ترین مقاومت و حمایت را برای سکه نشان می‌دهند، زیرا در نقاط زیر مستقر می‌شوند. ارزش بالا در 7.28 دلار و ارزش پایین 6.86 دلار است. میانگین متحرک (MA) نیز بالاتر از قیمت فعلی است که در سطح 6.88 دلار است. شاخص قدرت نسبی در نقطه خنثی 55 قرار دارد و نشان دهنده تمایل شدید به خرید یا فروش نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap نشان می دهد که تابع قیمت یک بار دیگر به سمت پایین حرکت می کند زیرا سطوح قیمت به طور مداوم در حال فرو رفتن هستند. خرس ها در حال پایین آوردن سطوح قیمتی هستند و در حال حاضر، در زمان نگارش این مقاله به سطح 6.86 دلار رسیده اند.

تصویر 30
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک بالاتر از سطح قیمت فعلی در 7.080 دلار است که نشان دهنده روند نزولی در آینده نزدیک است. از آنجایی که نوسان در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، ارزش باند بولینگر بالا در ارزش 7.27 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین در سطح 6.93 دلار است. نمودار RSI نیز حرکت نزولی را نشان می دهد، زیرا امتیاز امروز به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به سطح شاخص 54.12 رسیده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تحلیل قیمت Uniswap گزارش می دهد که امروز نیز یک فعالیت نزولی رخ داده است. سطوح قیمت در چهار ساعت گذشته به 6.89 دلار کاهش یافته است. UNI همچنان به دنبال پشتیبانی است که در سطح 6.86 دلار وجود دارد. روند کلی بازار نیز نزولی است و اگر فشار فروش ادامه یابد، UNI/USD ممکن است در آینده نزدیک با کاهش بیشتری روبرو شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.