منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI از 5.90 دلار عبور می کند زیرا گاوها به سمت 6.00 دلار می روند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI از 5.90 دلار عبور می کند زیرا گاوها به سمت 6.00 دلار می روند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap به ما سیگنال های صعودی قوی برای روز می دهد. جزر و مد صعودی بسیار قوی بوده است زیرا سطح قیمت ها با نرخی مکرر و منظم در حال افزایش است. قیمت در سطح 5.90 دلار است که برای خریداران کاملاً یک دستاورد است. با تثبیت سطح حمایت در زیر سطح 5.73 دلار، انتظار پیشرفت بیشتری از سمت صعودی وجود دارد.

UNI/USD پس از افزایش بیش از 1.68 درصدی در 24 ساعت گذشته، شتاب صعودی قابل توجهی به دست آورد و از سطح 5.70 دلار عبور کرد. گاوها در حال حرکت هستند و با نزدیک شدن به 6.03 دلار، قیمت UNI را بالاتر و بالاتر می برند. انتظار می رود مقاومت قوی در این سطح وجود داشته باشد، بنابراین دیدن واکنش بازار به این رویداد بزرگ جالب خواهد بود.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: گاوها پس از مدتی زمین گیر بر خرس ها غلبه می کنند

نمودار قیمت یک روزه داده شده برای تحلیل قیمت Uniswap، ارزش ارز دیجیتال را در جهت صعودی نشان می دهد. این روز برای خریداران کاملاً حمایتی بوده است زیرا شمعدان های سبز بیشتری موقعیت خود را در نمودار قیمت تضمین می کنند. سطوح قیمت به آرامی در حال افزایش است و در حال حاضر ارزش قیمت به سطح 5.90 دلار رسیده است که یک بهبود قابل ملاحظه است. گاوها با سرعت بسیار پایینی در حال پیشرفت هستند زیرا میانگین متحرک (MA) هنوز از قیمت فعلی یعنی 5.90 دلار جلوتر است.

تصویر 316
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

از سوی دیگر، نوسانات چیزی است که باید برای گاوها نگران کننده باشد. ارزش بالای باند بولینگر اکنون 7.87 دلار است و ارزش پایین تر آن اکنون در مارک 4.95 دلار قرار دارد. در نهایت، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بهبود جزئی داشته است اما اکنون در 46.37 امتیاز است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: فشار صعودی منجر به قیمت بالاتر نزدیک به 641 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap نشان می دهد که میله ها برای گاوهای نر امروز بسیار بالا بوده است. شرایط برای گاوها در چند ساعت گذشته بسیار مساعد بوده است زیرا گاوها به عبور از مقاومت 6.03 دلار اختصاص داده شده اند. سفر آنها تا کنون چشمگیر بوده است زیرا قیمت UNI را به 5.90 دلار رسانده اند. نمودار قیمت 4 ساعته نیز میانگین متحرک را 5.85 دلار و میانگین باندهای بولینگر را 5.92 دلار نشان می دهد.

تصویر 315
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

با افزایش مداوم نوسانات، ارزش باند بولینگر بالا به 6.39 دلار و باند پایین آن به 5.60 دلار در چهار ساعت گذشته کاهش یافته است. از آنجایی که شانس برای گاوها بالا بوده است، شاخص RSI نیز در نتیجه افزایش یافته و اکنون در موقعیت 46.88 قرار گرفته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap داده شده نشان می دهد که گاوها در موقعیت اول پیشرو هستند، زیرا قیمت امروز نیز بهبود قابل توجهی داشته است. هفته ای که گذشت بسیار حمایت کننده از طرف خریداران بود و همین روند برای امروز نیز ادامه داشت. بنابراین، قیمت UNI افزایش یافته است و اکنون در سطح 5.90 دلار قرار دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.