منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: گاوها کنترل را به دست می گیرند زیرا قیمت ها به 6.70 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: گاوها کنترل را به دست می گیرند زیرا قیمت ها به 6.70 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش بیشتری داشته است. قیمت در مسیر احیای خود است و با ثبات روند صعودی تا سطح 6.70 دلار در طول روز بهبود یافته است. هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. یک روند صعودی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده می شود. بازیابی بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

Uniswap هفته ای را با یک نکته مثبت آغاز کرده است زیرا قیمت ها با حاشیه کمی افزایش یافته است. انتظار می رود بازار در آینده نزدیک حرکت های مثبتی را نشان دهد زیرا خریداران کنترل قیمت ها را در دست گرفته اند. سناریوی فعلی بازار بسیار صعودی است و شکست بالاتر از سطح مقاومت 6.78 دلار می تواند حرکت بیشتری را به قیمت ها ارائه دهد.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: با رسیدن آلت کوین به 6.70 دلار، گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند، زیرا ارزش UNI/USD به طور قابل توجهی افزایش یافته است. درجه قابل توجهی از افزایش در ارزش سکه به دلیل تلاش های صعودی در حال ظهور است. قیمت در حال حاضر 6.70 دلار است، زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 4.03 درصد ارزش داشت و خط روند هفتگی نیز صعودی است. میانگین متحرک (MA) در سطح 6.69 دلار قرار دارد.

تصویر 43
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

نوسانات بالا است زیرا انتهای بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در موقعیت 6.78 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در موقعیت 6.41 دلار ایستاده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از Uniswap است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) افزایش چندانی نداشته است و این اندیکاتور با شاخص 49.97 در نیمه بالایی محدوده خنثی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap بر روی نمودار قیمت 4 ساعته: UNI/USD بالاتر خواهد رفت

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap همچنین یک روند صعودی را دیکته می کند زیرا گاوها به طور کاملاً کارآمدی برتری خود را حفظ کرده اند. اگرچه گاوها موفق شدند ارزش سکه را در ساعات اولیه روز ارتقا دهند، اما اکنون افزایش قیمت کاهش یافته است. این منجر به شناور شدن قیمت در مرز 6.70 دلار شده است و خریداران را تشویق می کند. اگر شاخص میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، ارزش آن در حال حاضر 6.61 دلار است.

تصویر 42
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند افزایشی ثابت به 6.77 دلار رسیده است. باند بالایی Bollinger Bands Indicator اکنون به مرز 6.42 دلار رسیده است و باند پایینی به 57.9 دلار رسیده است که نشان دهنده نوسانات بالا حتی به صورت ساعتی است. منحنی RSI به صورت افقی در حال حرکت است زیرا امتیاز اکنون 57.39 در نزدیکی مرز منطقه بیش از حد خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که انتظار می رود قیمت Uniswap به حرکت صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. هدف بعدی گاوها 6.78 دلار است و شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت سکه شود. از جنبه نزولی، حمایت اصلی در 6.41 دلار دیده می شود و شکستن زیر این سطح می تواند روند صعودی را باطل کند. در چنین حالتی، قیمت ها ممکن است تا سطح 6.20 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.