منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: گاوها با رسیدن قیمت ها به بالاترین سطح 5.43 دلار کنترل را در دست می گیرند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: گاوها با رسیدن قیمت ها به بالاترین سطح 5.43 دلار کنترل را در دست می گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Uniswap به خریداران منجر می شود، زیرا حرکت صعودی در 24 ساعت گذشته ثبات پیدا کرده است. این قیمت در مسیر احیای خود قرار دارد و در طول روز تا مرز 5.43 دلار بهبود یافته است. در چند هفته گذشته، روند کلی بازار در حمایت نزولی قرار داشت، اما در حال حاضر، به نظر می رسد شرایط در حال تغییر است. بهبود بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

پشتیبانی از UNI/USD در 5.41 دلار موجود است و شکستن زیر این سطح ممکن است منجر به کاهش قیمت به سطح پشتیبانی 5.20 دلار شود. از سوی دیگر، مقاومت این جفت در 5.57 دلار است و شکست بالاتر از این سطح می تواند آن را به سطح 6.00 دلار برساند که مقاومت اصلی بعدی است.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: ارزش ارز دیجیتال بالاتر از 5.43 دلار بهبود یافت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک کانال صعودی معامله می شود. این دارایی دیجیتال در چند روز گذشته با افزایش از 5.41 دلار به سطح قیمت فعلی خود، رشد قوی داشته است. با این حال، بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد اصلاح باشد زیرا شاخص RSI در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد.

تصویر 398
نمودار قیمت 24 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است، زیرا MA نشان می دهد که حرکت صعودی در بازار افزایش می یابد زیرا قیمت در حال حاضر در 5.57 دلار است. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، که نشان می دهد ممکن است ADA/USD قبل از اینکه بتواند روند صعودی خود را از سر بگیرد، اصلاح جزئی داشته باشد. باند بالایی بولینگر 7.23 دلار است در حالی که باند پایینی 4.60 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: اعتصاب صعودی قیمت را بالای 5.43 دلار راه اندازی می کند

نمودار تحلیل قیمت ساعتی Uniswap نشان می دهد که این ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. از سوی دیگر، قیمت طی چند روز گذشته روند نزولی جزئی داشته است زیرا بازار پس از یک رالی قوی خود را اصلاح کرده است. بازار بالا و پایین‌های بالاتری را تشکیل داده است که نشانه‌ای صعودی است. میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت 4 ساعته به دلیل روند صعودی 5.47 دلار است.

تصویر 397
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند، به این معنی که نوسانات در حال افزایش است و ممکن است قیمت در چند روز آینده کاهش یابد. باند بولینگر بالا اکنون در سطح 5.66 دلار و باند بولینگر پایین در 5.03 دلار است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) شیب نزولی را نشان می دهد و به دلیل روندهای قبلی امتیاز به 49.12 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه و چهار ساعته احتمال افزایش قیمت را نشان می دهد. حرکت صعودی در 24 ساعت گذشته ثبات پیدا کرد و قیمت تا 5.41 دلار افزایش یافت. در صورتی که خریداران با تلاش‌های خود سازگاری نشان دهند، بهبود بیشتری باید دنبال شود. نمودار قیمت ساعتی تعداد فزاینده شمعدان های سبز را نشان می دهد که نشانه دیگری از روند صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.