منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: کندل های نزولی در نمودار قیمت کشیده می شوند که نشان دهنده ضرر تا 4.84 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: کندل های نزولی در نمودار قیمت کشیده می شوند که نشان دهنده ضرر تا 4.84 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که حرکت نزولی یک بار دیگر در حال افزایش است. در هفته گذشته کاهش قابل توجهی در قیمت رخ داد و روند امروز نیز به همین منوال بوده است. قیمت امروز به سطح 4.84 دلار کاهش یافته است که باعث آسیب قابل توجهی به ارزش کلی ارز دیجیتال شده است. در حالی که سکه از دیروز در تلاش برای حفظ سطح قیمتی خود بوده است، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت بیشتر کاهش یابد.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: با مداخله خرس ها، قیمت دوباره در روند نزولی قرار گرفت

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Uniswap نشان می دهد که خرس ها پس از مواجهه با حرکت صعودی اخیر بازگشته اند. گاوها دیروز سعی کردند قیمت را بالا ببرند، اما خرس ها با موفقیت توانستند حرکت خود را مهار کنند و یک بار دیگر موقعیت برنده خود را تضمین کنند. این قیمت کاهش یافته و اکنون در سطح 4.84 دلار قرار دارد. در همین حال، میانگین متحرک (MA) به دلیل روند نزولی در هفته های گذشته، بالاتر از ارزش قیمت، یعنی 5.13 دلار است.

uni 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

نوسانات در طول روز زیاد است زیرا باندهای بولینگر در یک منطقه بزرگتر گسترش می یابد. این باعث شده است که باند بولینگر بالا به ارزش 5.98 دلار که نشان دهنده مقاومت است و باند بولینگر پایین به ارزش 3.52 دلار که نشان دهنده حمایت است، برسد. شاخص قدرت نسبی (RSI) دوباره روند نزولی را تأیید می کند زیرا امروز تا شاخص 48 کاهش یافته است که نشان دهنده فعالیت فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

خرس ها برتری خود را کاملاً چشمگیر حفظ می کنند، زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. قیمت در حال حاضر در سطح 4.84 دلار معامله می شود و انتظار می رود به زودی از اینجا کاهش یابد. خط روند کوتاه مدت نیز به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده یک علامت نزولی عمده است. میانگین متحرک بالاتر از سطح قیمت است، یعنی در 4.86 دلار در مقایسه با سطح قیمت. در عین حال، میانگین باندهای بولینگر برای امروز نیز در سطح 4.86 دلار قرار دارد.

یونی 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال کاهش است، که ممکن است به کند کردن نوسانات نزولی قیمت کمک کند. این باعث شده است که باند بولینگر بالایی به ارزش 5 دلار و باند بولینگر پایینی پس از همگرایی به یک درجه به ارزش 4.69 دلار برسد. امتیاز RSI نیز به سمت پایین زیر خط مرکزی محدوده خنثی حرکت می کند و در حال حاضر در شاخص 45 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه و 4 ساعته می توان تأیید کرد، خرس ها در حال حاضر برنده بازی هستند. قیمت Uniswap کاهش یافته و در زمان نگارش مقاله به ارزش 4.84 دلار رسیده است. روند نزولی طی چند روز گذشته بدون تغییر بوده است و پیش بینی می شود در آینده نیز ادامه یابد. قیمت به زودی در جلسه معاملاتی بعدی از سطح حمایت 4.40 دلار عبور می کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.