منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نوسانات نزولی منجر به اصلاح قیمت به 6.08 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نوسانات نزولی منجر به اصلاح قیمت به 6.08 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد، زیرا کاهش ثابت قیمت امروز شناسایی شده است. جدیدترین تجزیه و تحلیل نشان می دهد که با بازگشت فشار فروش در بازار، ارز دیجیتال باز هم دامنه را به سمت پایین پوشش می دهد. این باعث شده است که قیمت به سطح 6.08 دلار نیز برسد. حمایت بعدی در سطح 6.02 دلار وجود دارد، اما نوسانات قیمت در چند روز گذشته کند بوده است که باعث کاهش نوسانات نیز شده است. حجم معاملات 24 ساعته برای UNI/USD در حال حاضر 123 میلیون دلار و ارزش بازار آن 4.46 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه USI/USD: برای پیروی از الگوی قیمت نزولی، Unswap انجام می شود

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در جهت نزولی در روز حرکت می کند، زیرا قیمت کاهش یافته است. روندها طی چند روز گذشته به طور مداوم در حال تغییر بوده است که منجر به نوسان قیمت نزدیک به ارزش فعلی 6.08 دلار شده است. سکه در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3.15 درصد ارزش خود را از دست داده و در هفته گذشته بیش از 8.95 درصد ارزش خود را از دست داده است. با این حال، ضرر در سمت پایین است.

تصویر 202
منبع: TradingView

باندهای بولینگر ارزش بالای آن را 6.43 دلار و ارزش پایین تر را 6.02 دلار نشان می دهند که همچنین نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی از ارز دیجیتال است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز پس از روند نزولی امروز به شاخص 52.28 کاهش یافته است. منحنی اندیکاتور RSI نشان می دهد که امروز به دلیل فعالیت فروش در بازار، این حرکت رو به پایین است. میانگین متحرک (MA) نیز در سطح 6.32 دلار زیر قیمت در نوسان بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت 4 ساعته: جفت UNI/USD در روند نزولی

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap نشان دهنده کسری در سطوح قیمت است زیرا خرس ها قدرت خود را بازیافته اند. قیمت به 6.08 دلار کاهش یافته است که برای خریداران تعجب آور است، اما سکه از ابتدای روز تحت فشار نزولی قرار داشت. با این حال، سکه اخیراً مورد حمایت قرار گرفته است، که مانع از سقوط بسیار پایین قیمت ها شده است.

تصویر 201
منبع: TradingView

ارزش میانگین متحرک (MA) 6.25 دلار بالاتر از خط میانگین باند بولینگر است که در 6.14 دلار تشکیل می شود، زیرا خرس ها قیمت را زیر هر دو میانگین گرفته اند و باندهای بولینگر شروع به نشان دادن نشانه هایی از همگرایی کرده اند. باند بالا در علامت 6.52 دلار و باند پایین در علامت 6.10 دلار. امتیاز RSI نیز در ابتدای جلسه معاملات کاهش یافت، اما شروع به بهبود کرد و به شاخص 45.99 رسید. با از سرگیری فعالیت خرید، منحنی در حال حاضر رو به بالا است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که خرس ها در حال کنترل بازار هستند و سطح قیمت ها را به 6.08 دلار کاهش داده اند. همچنین می‌توان انتظار کاهش بیشتر قیمت ارزهای دیجیتال را داشت، زیرا میزان پشتیبانی همچنان پایین‌تر در 6.02 دلار است و ممکن است اقدام فعلی افزایشی قیمت طولانی نباشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.