منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نزولی ارزش UNI/USD را به 4.70 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نزولی ارزش UNI/USD را به 4.70 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد که ارزش UNI/USD را به 4.70 دلار کاهش داده است. بازار یک جهش صعودی داشت که مقاومتی در برابر 5.24 دلار پیدا کرد، که باعث شد بازار سقوط کند و به عقب برگردد. بازار زیر سطح 5.50 دلار معامله می شود، که یک منطقه حمایتی کلیدی است که دیروز شکسته شد. اگر بازار بتواند بالاتر از سطح 5.00 دلار بماند، این شانس برای بازار وجود دارد که حمایت پیدا کند و دوباره به سمت بالا حرکت کند. با این حال، اگر بازار به زیر سطح 4.46 دلار برسد، احتمالاً به سمت سطح 4 دلار می رود.

بازار کلی جفت UNI/USD با تشدید فشار فروش رو به کاهش است. جفت ارز UNI/USD با کاهش نزدیک به 5 درصدی دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته، حرکت نزولی ثابتی را نشان می دهد. این جفت قبلا به 5.24 دلار رسیده بود اما نتوانست روز را بالاتر از این سطح ببندد که منجر به فروش شد. ارزش بازار این دارایی دیجیتال در حال حاضر 3,423,518,465 دلار است، در CoinMarketCap در رتبه 40 قرار دارد و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 163,449,741 دلار است.

قیمت Uniswap در تحلیل 1 روزه: جفت UNI/USD در روند نزولی

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. مدتی است که قیمت ها بین 5.24 تا 4.46 دلار باقی مانده است، اما یک شکست نزولی رخ داده است که قیمت ها را به سطح 4.70 دلار کاهش داده است.

تصویر 404
نمودار 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در ناحیه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. اندیکاتور RSI برای قیمت Uniswap روی 42 درصد است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. خط MA 50 روزه از زیر خط MA 200 روزه عبور کرده است که یک علامت نزولی است.

قیمت Uniswap در تحلیل 4 ساعته: جفت UNI/USD با مقاومت 5.24 دلار روبرو است

در نمودار 4 ساعته، تحلیل قیمت Uniswap یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه است. قیمت در حال حاضر با حمایت پرچم معامله می شود که حدود 4.46 دلار است. خریداران باید قیمت ها را به بالای سطح 5.24 دلار برسانند تا کنترل بازار را در دست بگیرند. خط MACD (آبی) زیر خط سیگنال (قرمز) است که یک علامت نزولی است. اندیکاتور RSI در قلمرو نزولی در حال حرکت است زیرا زیر سطح 50 قرار دارد. خط MA 50 در زیر خط MA 200 حرکت می کند که یک علامت نزولی است.

تصویر 405
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 5.24 دلار کاهش می یابد. قیمت ها اخیراً در سطح 4.46 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می رسد که گاوها برای دفاع از سطح 6.00 دلار با تشدید فشار فروش، دست از کار می کشند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.