منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت UNI پس از یک خط نزولی به 5.51 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت UNI پس از یک خط نزولی به 5.51 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشانه هایی از فعالیت نزولی را نشان می دهد، زیرا خرس ها به نمودارهای قیمت بازگشته اند. پس از افزایش ناگهانی قیمت در اوایل، قیمت در هفته گذشته کاهش یافت، اما گاوها همچنین توانستند در برخی نقاط از فشار نزولی فرار کنند. با این حال، روند امروز به نفع خرس ها است زیرا کسری قیمت ثبت شده است و قیمت در 24 ساعت گذشته تا 5.521 دلار کاهش یافته است.

بازار امروز معاملات خود را در منطقه نزولی آغاز کرد، اما بعداً فعالیت صعودی افزایش یافت و قیمت را به 5.61 دلار به عنوان سطح مقاومت قوی رساند. با این حال، علیرغم فشار شدید فروش از سوی خرس‌ها، بازار همچنان در یک منطقه نزولی به سر می‌برد و احتمالاً قیمت در آینده نزدیک به کاهش ادامه خواهد داد.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: سطوح قیمت دوباره سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه کاهش ارزش سکه را پس از بازگشت نزولی نشان می دهد. اگرچه هفته گذشته مانع از حرکت صعودی قیمت شد، زیرا UNI/USD در هفت روز گذشته 3.71 درصد از دست داده است، وضعیت امروز نیز به همین منوال بوده است. حجم معاملات نیز طی روز گذشته 38.86 درصد کاهش داشته است. مقاومت قوی در 5.61 دلار وجود دارد که مانعی برای حرکت صعودی بیشتر قیمت در چند هفته اخیر معاملات بوده است. در حالی که حمایت از سکه در حدود 5.39 دلار یافت می شود، تحلیلگران بازار انتظار دارند که فشار نزولی بیشتر ممکن است این سطح را نیز تحت محاصره قرار دهد و احتمالاً قیمت ها را حتی پایین تر بکشد.

تصویر 459
نمودار قیمت 24 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص های میانگین متحرک نیز بازده نزولی قوی را نشان می دهند، در حالی که RSI نیز در آستانه سقوط به زیر سطح 50 قرار دارد. به طور کلی، به نظر می رسد که خرس ها در بازار در حال قدرت گرفتن هستند و این می تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت در آینده نزدیک شود. MACD نیز در یک روند منفی است که نشان می دهد فشار فروش بیشتری در بازار وجود دارد. با این حال، علی‌رغم همه این نشانه‌های فعالیت نزولی، عواملی وجود دارند که ممکن است همچنان امیدی را برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ایجاد کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap روند نزولی امروز را تایید می کند. قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی روند کاهشی ثابتی را پشت سر گذاشت و پس از آن گاوها تلاش کردند تا بازگشتی داشته باشند اما به زودی رد شدند و قیمت در چهار ساعت گذشته نیز مجدداً سقوط کرده است. ضمن اینکه از اواخر شب نوسان قیمت به کندی صورت گرفته است که سایز دو کندل اخیر که کاملا کوچک هستند تایید می شود. علاوه بر این، ارزش میانگین متحرک برای نمودار قیمت چهار ساعته اکنون در 5.49 دلار است.

تصویر 458
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در نمودارهای قیمت 4 ساعته یک روند نزولی قوی را نشان می دهد، که نشان می دهد افت قیمت ممکن است برای مدتی بیشتر ادامه یابد، زیرا خط سیگنال نیز در حال سقوط بیشتر است. با این حال، اندیکاتور Stochastic یک معکوس احتمالی را برای بازار نشان می دهد، زیرا از مناطق فروش بیش از حد خارج شده و اکنون در قلمرو خنثی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نتیجه می گیرد که UNI/USD کاهش قیمت را تا 5.51 دلار دیکته می کند. حرکت صعودی کاهش یافته است، زیرا اکنون خرس ها بازی را رهبری می کنند. حرکت نزولی در حال تشدید است و حمایت موجود در 5.39 دلار در مقایسه با سطح قیمت فعلی هنوز بسیار پایین است. با این حال، قیمت UNI/USD ممکن است تغییر جزئی در منطقه پشتیبانی مذکور مشاهده کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.