منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت UNI به دلیل تصاحب نزولی به 6.34 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت UNI به دلیل تصاحب نزولی به 6.34 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد که ارزش UNI/USD را به 6.34 دلار کاهش داده است. بازار یک جهش صعودی داشت که مقاومت در برابر 6.43 دلار پیدا کرد، که باعث شد بازار سقوط کند و به سمت پایین برگردد. بازار زیر سطح 6.25 دلار معامله می شود، که یک منطقه حمایتی کلیدی است که دیروز شکسته شد. اگر بازار بتواند بالاتر از سطح 6.43 دلار بماند، این شانس برای بازار وجود دارد که حمایت پیدا کند و دوباره به سمت بالا حرکت کند. با این حال، اگر بازار به زیر سطح 6.23 دلار سقوط کند، احتمالاً به سمت سطح 6.20 دلار می رود.

با تشدید فشار فروش، بازار کلی جفت UNI/USD در حال کاهش است. جفت ارز UNI/USD با کاهش نزدیک به 0.77 درصدی دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته، حرکت نزولی ثابتی را نشان می دهد. ارزش بازار برای دارایی دیجیتال نیز کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 4,797,260,859 دلار معامله می شود در حالی که حجم معاملات 24 ساعته 94,487,286 دلار است.

قیمت Uniswap در تجزیه و تحلیل 1 روزه: ارزش ارز دیجیتال به 6.34 دلار کاهش می یابد

در نمودار روزانه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. بازار UNI/USD با رسیدن به بالاترین سطح 6.43 دلار، صعودی صعودی داشت، اما نتوانست رشدها را حفظ کند و به شدت عقب نشینی کرد. خرس ها و گاوها در حال حاضر برای کنترل بازار در حال مبارزه هستند زیرا دارایی دیجیتال با قیمت 6.34 دلار معامله می شود. میانگین متحرک به یک روند نزولی اشاره می کند زیرا MA 50 روزه زیر MA 200 روزه است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و احتمالاً قیمت Uniswap به کاهش خود ادامه می دهد.

تصویر 251
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 50.96 قرار دارد و هیچ نشانه واضحی از شرایط فروش یا خرید بیش از حد را نشان نمی دهد. این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک منطقه خنثی است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند. نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد. این نشان می دهد که بازار احتمالاً به افت خود ادامه خواهد داد.

قیمت Uniswap در تحلیل 4 ساعته: جفت UNI/USD با مقاومت 6.43 دلار مواجه است.

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که بازار روند نزولی آشکاری را دنبال می‌کند، زیرا UNI/USD یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه‌دار است که احتمالاً سر بازار را پایین‌تر خواهد دید.

تصویر 252
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

MA 50 روزه و MA 200 روزه هر دو روند نزولی را نشان می دهند زیرا هر دو به سمت نزولی اشاره می کنند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه اشباع فروش قرار دارد زیرا در 54.31 قرار دارد و هیچ نشانه واضحی از شرایط خرید یا فروش بیش از حد را نشان نمی دهد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا جفت UNI/USD در حال حاضر زیر سطح 6.34 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 6.34 دلار کاهش می یابد. قیمت‌ها اخیراً در سطح 6.23 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می‌شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می رسد که گاوها برای دفاع از سطح 6 دلار با تشدید فشار فروش دست به تلو تلو خوردن می زنند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.