منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 6.37 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 6.37 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که دارایی دیجیتال پس از دریافت فشار صعودی از بازار، ثبات در 6.37 دلار پیدا کرده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از سطح 6.00 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که در آینده نزدیک خود را برای صعود دیگری آماده می کند. سطح مقاومت بعدی که باید مراقب آن باشید 6.37 دلار است. از جنبه نزولی، قوی ترین سطوح پشتیبانی 5.98 دلار است.

ارزش بازار برای UNI/USD در حال حاضر 4.7 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته 102 میلیون دلار است. دارایی دیجیتال از ابتدای امروز روند صعودی داشته است و به نظر می رسد روند صعودی در آینده نزدیک ادامه یابد. Uniswap از اکثر رقبای خود در بازار بهتر عمل کرده است و در حال حاضر یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته UNI/USD: قیمت به 6.37 دلار باز می گردد و شانس بازیابی را افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می‌کند و قیمت‌های Uniswap را نسبت به تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب‌پذیرتر می‌کند. حد بالایی باند Bollinger در 6.37 دلار است، در حالی که حد پایین در 5.98 دلار و خط میانی در 6.18 دلار است. به نظر می رسد قیمت UNI/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، مسیر قیمت UNI/USD به سمت بالا حرکت می کند، تلاش برای عبور از مقاومت، نشان دهنده پتانسیل صعودی و فرصت های معکوس است.

تصویر 17
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 68.39 است و به این معنی است که UNI/USD پایدار است و در ناحیه خنثی بالایی سقوط می کند. به نظر می رسد که امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده روند فزاینده بازار به سمت پویایی های مثبت بیشتر است. امتیاز RSI به دلیل فعالیت خرید غالب افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای یک روز: ارز دیجیتال روند صعودی را دنبال می کند زیرا قیمت از 6.37 دلار گذشته است.

نمودار 4 ساعته برای UNI/USD نشان می دهد که ارز دیجیتال در یک روند صعودی قرار دارد زیرا از مقاومت 6.37 دلار عبور کرده است. گاوها در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت حاکم بوده اند و قیمت بهبودی کافی را تجربه کرده است. شمعدان سبز نشان دهنده یک روند صعودی با تشدید حرکت خرید است.

تصویر 16
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال حاضر فشرده شده اند که نشانه ای از نوسانات کم است. قیمت در حال حاضر نزدیک به خط وسط معامله می شود که نشانه ثبات است. میانگین‌های متحرک بالاتر از بدنه‌های کندل است که یک علامت صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 68.39 قرار دارد و در ناحیه خنثی بالایی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای جمع بندی تحلیل قیمت Uniswap امروز ما، بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچه سازی زیر 6.37 دلار است، با این حال، گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها را بالاتر می برند. سطح بعدی مقاومت در 6.37 دلار است و اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، می‌توان انتظار داشت که قیمت تا 7.00 دلار افزایش یابد. از جنبه نزولی، سطوح حمایت در 5.98 دلار است و شکستن به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت به سمت 5.50 دلار شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.