منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت پس از جریان صعودی به بالای 5.45 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت پس از جریان صعودی به بالای 5.45 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار پس از یک جریان صعودی اخیر روند صعودی را دنبال می کند. معاملات امروز بازار با قیمت 5.27 دلار آغاز شد و بلافاصله شروع به صعود کرد. قیمت دقایقی پیش به بالاترین حد خود یعنی 5.54 دلار رسید. بازار با مقاومت قوی در سطح 5.54 دلار مواجه است. اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، انتظار داریم در کوتاه مدت قیمت به سمت سطوح 5.75 دلار و 6.00 دلار افزایش یابد.

حیاتی ترین حمایت در سطح 5.27 دلار وجود دارد. اگر خرس‌ها قیمت را به زیر این سطح برسانند، انتظار داریم در کوتاه‌مدت به سمت سطوح 5.00 دلار و 4.80 دلار کاهش یابد. دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3.17 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 5.46 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته 85 میلیون دلار و ارزش بازار 4.14 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: گاوها همچنان در عبور از مقاومت 5.54 دلار موفق هستند

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار یک خط روند صعودی جزئی تشکیل داده است که در حال حاضر به عنوان پشتیبان برای بازار عمل می کند. طی چهار ساعت گذشته، قیمت ها حرکت قابل توجهی نداشته اند. گاوها قیمت ها را بسیار بالاتر از سطح 5.45 دلار حفظ کرده اند و احتمالاً در آینده نزدیک قیمت ها را بالاتر خواهند برد. خط میانگین متحرک در حال حاضر بالاتر از کندل است که نشان می دهد بازار در فاز صعودی قرار دارد.

تصویر 256
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نوسانات نیز در حال افزایش است که نشانه ای دلگرم کننده برای خریداران با توجه به روند قیمت های آتی است. به طور مشابه، لبه بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر اکنون در 5.54 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که لبه پایینی آن در 5.27 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. در عین حال، شاخص باندهای بولینگر به طور متوسط ​​​​5.45 دلار را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منحنی صعودی شاخص 34.64 قرار دارد که به فعالیت خرید در بازار اشاره دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته: حرکت صعودی قیمت را تا 5.45 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Uniswap قیمت نشان می دهد که بازار از زمان آغاز معاملات امروز در یک روند صعودی بوده است. دیده شده است که گاو نر و خرس‌ها برای کنترل بازار می‌جنگند، اما گاوها دوباره کنترل خود را به دست گرفتند و قیمت‌ها را به 5.54 دلار رساندند، جایی که در حال حاضر معامله می‌شود. قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک خود (MA) است که در مرز 5.56 دلار قرار دارد و این نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت فضایی برای رشد بیشتر دارد.

تصویر 257
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 42.21 قرار دارد که یک منطقه خنثی است و این نشان می دهد که بازار نه شرایط اضافه خرید دارد و نه بیش از حد فروش. نوسانات کم است، زیرا باندهای بولینگر باریک شده اند، که نشانه ای از نوسانات پایین قیمت است. ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر در نمودارهای 24 ساعته اکنون 5.54 دلار است در حالی که مقدار پایین آن 5.27 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای جمع بندی تحلیل قیمت Uniswap امروز ما، بازار در حال حاضر در مرحله صعودی است زیرا قیمت ها به بالای سطح 5.54 دلار رسیده است. ما انتظار داریم که بازار در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها در کنترل باقی می مانند. بازار احتمالاً در چند روز آینده در روند نزولی باقی خواهد ماند زیرا انتظار می رود قیمت ها بین 5.54 تا 5.27 دلار در نوسان باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.