منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت در نتیجه یک برد نزولی به سطح 26.3 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت در نتیجه یک برد نزولی به سطح 26.3 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت تا 26.29 دلار کاهش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو یک روند نزولی را پیش بینی می کند.
  • ارز رمزنگاری شده با 23.671 دلار پشتیبانی می شود.

قیمت چند روز گذشته پایین بوده است زیرا خرس ها در تلاش برای حفظ موقعیت برتر هستند. روند نزولی امروز نیز مشاهده شده است ، زیرا قیمت با افزایش قدرت خرس ها به سطح 26.3 دلار رسیده است. این امر برای ارزش کلی سکه بسیار مضر است ، زیرا شانس بازیابی به تعویق افتاده است. پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده نیز کاهش بیشتری به دنبال داشته باشد.

نمودار قیمت UNI/USD 1 روز: عقب نشینی اخیر قیمت را به 26.3 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه حرکت نزولی قیمت را برای امروز تأیید می کند، زیرا قیمت تا 26.3 دلار کاهش یافته است. قیمت از چند روز گذشته با وقفه های صعودی نیز با کاهش روبرو شده است. خرس ها پس از به دست آوردن مزیت موجود در 24 ساعت گذشته توانسته اند قیمت را به 26..291 دلار کاهش دهند. قیمت از میانگین متحرک (MA) و همچنین 26.302 دلار پایین آمده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: قیمت در نتیجه پیروزی نزولی 1 به سطح 26.3 دلار کاهش یافت
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

نوسانات در طول روز افزایش یافته است که یکی دیگر از نشانه های نزولی است. در نتیجه ، ارزش بالای باند Bollinger تا 27.51 دلار افزایش یافته است ، در حالی که ارزش باند پایین Bollinger به 23.671 دلار کاهش یافته است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا حدی کاهش یافته است و همچنین اکنون در 54 است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: ارز دیجیتال با دفع بیش از 26 دلار روبرو می شود زیرا خرس ها ایمن می شوند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap سرب نزولی را اعلام می کند زیرا قیمت به طور مداوم در حال کاهش بوده است. از چند ساعت گذشته روند نزولی مشاهده شده است زیرا قیمت تا سطح 26.28 دلار کاهش یافته است. با تشدید حرکت نزولی از چهار ساعت گذشته، قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است. میانگین متحرک، در نمودار چهار ساعته قیمت، در سطح 26.31 دلار ایستاده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لغو: قیمت در نتیجه برد نزولی 2 به سطح 26.3 دلار کاهش یافت
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

متقاطع بین SMA 50 و SMA 20 زودتر انجام شد ، که انتظار می رود بار دیگر رخ دهد. کاهش نوسانات ، ارزش نوار بالا Bollinger را به 27.284 دلار و ارزش باند پایین Bollinger را به 25.4 دلار تغییر داده است. به دلیل افت شدید ارزش UNI/USD ، امتیاز RSI به 50.14 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت در نتیجه یک برد نزولی 3 به سطح 26.3 دلار کاهش یافت.
نمودار شاخص های فنی UNI/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی UNI/USD به دلیل افزایش قیمت که طی چند هفته گذشته ثبت شده است ، امروز در مسیر صعودی قرار دارد. 14 شاخص در مورد موقعیت خرید وجود دارد ، 10 شاخص در موقعیت خنثی هستند در حالی که تنها دو شاخص در موقعیت فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز با یک سیگنال صعودی افزایش شدید قیمت را دیکته می کند. در حال حاضر 13 شاخص بر روی علامت خرید تنظیم شده است ، در حالی که هر دو علامت فروش و خنثی هر یک دارای یک شاخص هستند. نوسان سازها یک نشانگر خنثی برای روز ارائه می دهند زیرا نه نوسان ساز در سطح خنثی ، یک نوسان ساز در فروش و یک نوسان در سطح خرید وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Uniswap تایید شده است، قیمت امروز با کاهش روبرو شد. اگرچه قیمت زودتر بالاتر رفت، اما خرس‌ها اکنون به مسیر بازگشته‌اند زیرا توانسته‌اند قیمت را در 24 ساعت گذشته به 26.29 دلار کاهش دهند. این ارز دیجیتال در آینده با ضرر بیشتری روبرو خواهد شد زیرا پیش بینی ساعتی نیز از طرف نامطلوب بوده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.