منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت‌های UNI در حدود 4.8 دلار تثبیت می‌شوند زیرا خریداران به دنبال افزایش قیمت هستند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت‌های UNI در حدود 4.8 دلار تثبیت می‌شوند زیرا خریداران به دنبال افزایش قیمت هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که قیمت‌های UNI در حال حاضر در یک مقطع حساس معامله می‌شوند، زیرا گاوها سعی می‌کنند قیمت‌ها را به بالای سطح 4.8 دلار برسانند در حالی که خرس‌ها از سطح حمایت 4.5 دلاری دفاع می‌کنند. روند بازار برای قیمت های UNI در حال حاضر صعودی است زیرا گاوها تلاش می کنند از سطح مقاومت 4.8 دلار عبور کنند. در صورت موفقیت، قیمت ها می توانند سطح 5 دلار را هدف قرار دهند. با این حال، اگر خرس ها از سطح حمایت 4.5 دلاری دفاع کنند، قیمت ها می توانند به 4.3 دلار بازگردند.

قیمت UNI در چند هفته گذشته کاهش یافته است و از اواسط مارس نزدیک به 50 درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت UNI را در حدود 4.8 دلار تثبیت کرده است زیرا خریداران به دنبال فشار برای افزایش قیمت هستند. حجم معاملات برای UNI 114,079,996.96 دلار است در حالی که ارزش بازار در حال حاضر 3,469,497,716.77 دلار است. UNI در حال حاضر در رتبه 22 قرار دارد زیرا 0.29 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار روزانه: گاوها سقوط می کنند زیرا قیمت UNI به بالای 4.8 دلار نمی رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار روزانه می‌توان مشاهده کرد که قیمت‌های UNI/USD در چند روز گذشته در حدود سطح 4.8 دلار تثبیت شده‌اند، زیرا خریداران به دنبال فشار برای شکست هستند. با این حال، رالی متوقف شده است زیرا گاوها تاکنون نتوانسته اند از سطح مقاومت 4.8 دلار عبور کنند. در حالی که بازار در انتظار جهت گیری بیشتر است، قیمت ها به حدود 4.6 دلار کاهش یافته است. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی بازار است. با این حال، RSI در حال حاضر روی 55.7 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش.

تصویر 558
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

نوسانات بازار برای UNI در حال حاضر کم است زیرا باندهای بولینگر در حال شروع به بسته شدن هستند که در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال نسبتاً پایین است. بازار در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد زیرا میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور می کند و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به حرکت بالاتر ادامه دهند. با این حال، اندیکاتور RSI در نمودار روزانه در حال حاضر روی 62 است که نشان می‌دهد قیمت‌های UNI در حال حاضر در محدوده بیش از حد خرید قرار دارند و ممکن است در کوتاه‌مدت اصلاح شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: خریداران از سطح حمایت 4.5 دلاری دفاع می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار 4 ساعته می‌توان مشاهده کرد که قیمت‌های UNI در اطراف سطح مقاومت 4.8 دلار تثبیت شده‌اند، زیرا خریداران به دنبال فشار برای شکست هستند در حالی که گاوها از سطح حمایت 4.5 دلار دفاع می‌کنند. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی بازار است. با این حال، RSI در حال حاضر در 53.6 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش.

تصویر 559
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نوسانات بازار برای UNI نسبتاً کم بوده است زیرا باندهای بولینگر شروع به بسته شدن کرده اند. میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر صعودی است زیرا میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور می کند و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به حرکت بالاتر ادامه دهند. با این حال، خط RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید با قیمت 61.8 قرار دارد و ممکن است در کوتاه مدت اصلاحی برای نزول رخ دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نتیجه می گیرد که قیمت های UNI در حال حاضر در یک مقطع حساس معامله می شوند زیرا گاوها سعی می کنند قیمت ها را به بالای سطح 4.8 دلار برسانند در حالی که خرس ها از سطح حمایت 4.5 دلار دفاع می کنند. روند بازار برای قیمت های UNI در حال حاضر صعودی است زیرا گاوها تلاش می کنند از سطح مقاومت 4.8 دلار عبور کنند. در صورت موفقیت، قیمت ها می توانند سطح 5 دلار را هدف قرار دهند. با این حال، اگر خرس ها از سطح حمایت 4.5 دلاری دفاع کنند، قیمت ها می توانند به 4.3 دلار بازگردند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.