منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: طلسم نزولی قیمت های UNI را در 5.24 دلار تعیین می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: طلسم نزولی قیمت های UNI را در 5.24 دلار تعیین می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت های UNI در حال حاضر در یک طلسم نزولی قرار دارند زیرا قیمت ها به زیر سطح مقاومت 5.38 دلار رسیده اند. این طلسم نزولی باعث شده است که قیمت UNI در حدود 5.24 دلار معامله شود که افت قابل توجه بیش از 0.48٪ در 24 ساعت گذشته است. در صورت حفظ سطح مقاومت 5.38 دلار، تمایل نزولی کنونی احتمالا ادامه خواهد داشت، زیرا قیمت های UNI می توانند سطح حمایت 5.22 دلار را در کوتاه مدت دوباره آزمایش کنند.

از سوی دیگر، اگر قیمت UNI بتواند فشار خرید پیدا کند و از سطح مقاومت 5.38 دلار عبور کند، قیمت UNI می تواند در کوتاه مدت تا مرز 5.45 دلار نیز صعود کند. قیمت Uniswap بین 5.22 تا 5.38 دلار طی چند ساعت گذشته بدون جهت مشخص معامله می‌شود. به نظر می‌رسد حجم معاملات UNI در حال افزایش است زیرا حجم معاملات 24 ساعته به 46 میلیون دلار و ارزش بازار 4.027 میلیارد دلار رسیده است.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار 4 ساعته: خرس‌ها تلو تلو می‌خورند زیرا گاوها به دنبال شکستن طلسم نزولی فعلی هستند.

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که قیمت‌ها در حال حاضر در کانال نزولی معامله می‌شوند، زیرا به نظر می‌رسد قیمت‌ها در حال شکل‌گیری اوج‌ها و پایین‌ترین سطوح پایین‌تر هستند. به نظر می‌رسد که حرکت صعودی در حال افزایش است زیرا قیمت‌ها حول مرز 5.24 دلار در روز گذشته در نوسان هستند.

تصویر 412
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نتیجه طلسم نزولی فعلی در حال کاهش است و در حال حاضر در 38.33 معامله می شود. از سوی دیگر، MACD نیز در حال کاهش است و در حال حاضر در نتیجه فشار نزولی زیر خط سیگنال معامله می شود. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 5.35 دلار و میانگین متحرک 200 روزه روی 4.92 دلار است که نشان می دهد قیمت های UNI می توانند سطح حمایت 5.22 دلار را در کوتاه مدت دوباره آزمایش کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت یک روزه: قیمت های UNI برای روند صعودی آماده می شوند زیرا به نظر می رسد خرس ها خسته شده اند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه پس از اینکه خرس‌ها اوایل امروز بازار را تصاحب کردند، نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد. روزهای گذشته اخبار مثبتی را برای خریداران به همراه داشته است زیرا سکه همچنان سطوح قیمتی خود را حفظ کرده است و این روند برای امروز نیز بدون تغییر بوده است. پس از بازگشت امروز گاوها، قیمت تا سطح 5.24 دلار افزایش یافت. این حرکت در مقایسه با پیشرفت دیروز با سرعت نسبتاً آهسته ای در حال افزایش است.

تصویر 413
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در 5.35 دلار در حال کاهش است، در حالی که میانگین متحرک 200 روزه در نمودار قیمت یک روزه 4.92 دلار است. RSI در حال حاضر روی 45.61 است و MACD در حال تشکیل یک متقاطع صعودی است زیرا خط سیگنال از بالای خط MACD عبور کرده است. در صورتی که قیمت ها بتوانند مقاومت فعلی را در 5.45 دلار بشکنند، RSI نشان دهنده روند صعودی در کوتاه مدت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

از تحلیل قیمت Uniswap داده شده برای یک روز و چهار ساعت، می توان استنباط کرد که ارز دیجیتال به کندی در حال بهبود است، اما قیمت در سطح پایین تری نسبت به ابتدای ماه وجود دارد. با این حال، در صورتی که گاوها بتوانند سطح مقاومت 5.45 دلاری را پس بگیرند، می توان انتظار داشت که UNI در کوتاه مدت به حرکت صعودی قیمت خود ادامه دهد.