منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: طلسم صعودی UNI را بالای 7.59 دلار راه اندازی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: طلسم صعودی UNI را بالای 7.59 دلار راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی عظیم را پس از بازپس گیری گاوها از سطح 7.30 دلار نشان می دهد. مقاومت برای سکه در 7.74 دلار وجود دارد، با این حال، انتظار می رود که شکست بیش از این سطح، سکه را در کوتاه مدت به سمت سطوح 8.00 دلار و 8.10 دلار سوق دهد. از جنبه نزولی، حمایت در 7.30 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح ممکن است منجر به فروش به سطوح حمایت 7.10 و 7.00 دلار شود.

تحلیل قیمت Uniswap در زمان انتشار با قیمت 7.59 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 3.14 درصد افزایش یافته است زیرا دارایی دیجیتال دارای ارزش بازار بیش از 5.788 میلیارد دلار است در حالی که حجم معاملات 24 ساعته کمی بیش از 255 میلیون دلار است. دارایی دیجیتال قبل از اینکه بتواند به سمت هدف مذکور حرکت کند، احتمالاً در سطوح فعلی ادغام خواهد شد.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: ارزش ارز دیجیتال بالاتر از 7.30 دلار بهبود یافت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap نشانه هایی از بهبود جزئی در ارزش سکه را نشان می دهد، زیرا منحنی قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. این با بهبود قیمت تأیید می شود، زیرا اکنون در بالاترین قیمت 7.59 دلار قرار دارد. در هفته‌های قبل، خرس‌ها در جایگاه اول باقی ماندند، اما امروز، خریداران کمی تغییر کردند. اگر آن را با میانگین متحرک (MA) 8.10 دلار مقایسه کنیم، قیمت هنوز بسیار پایین است، اما موج صعودی ممکن است در کوتاه مدت آن را به بالاتر از این سطح بازگرداند.

تصویر 74
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

باندهای بولینگر تا حدودی با منحنی قیمت همگرا می شوند که نشان دهنده یک دوره تثبیت بالقوه در ارزش UNI است. باند بالا در 7.65 دلار و باند پایین 5.80 دلار است که فاصله کمی با ارزش فعلی ایجاد می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حوالی خط وسط 50 قرار دارد و نشان می دهد که سکه هنوز هم فضایی برای رشد دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: اعتصاب صعودی قیمت را بالای 7.30 دلار راه اندازی می کند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap روند افزایشی را نشان می دهد که بازار کریپتو را تحت کنترل خود دارد. قیمت برای UNI/USD بالا می رود، زیرا در ساعات قبل به 7.74 دلار رسید. چهار ساعت گذشته باز هم برای خریداران ارزهای دیجیتال مطلوب بود و کندل‌های سبز به‌طور محسوسی بر نمودار قیمت تسلط دارند. اگر به سمت شاخص میانگین متحرک حرکت کنیم، 149.79 دلار را نشان می دهد.

تصویر 73
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

منحنی RSI به بالای 50 صعود کرده است که فشار خرید را تایید می کند. در حال حاضر در 58.93 است و ممکن است برای نشان دادن قدرت بیشتر در بازار به افزایش خود ادامه دهد. باند بالایی باندهای بولینگر 7.81 دلار است در حالی که باند پایینی 6.72 دلار است که نشان دهنده وضعیت شکست احتمالی در کوتاه مدت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه و چهار ساعته احتمال افزایش قیمت را نشان می دهد. حرکت صعودی در 24 ساعت گذشته ثبات پیدا کرد، زیرا قیمت تا 7.59 دلار افزایش یافت. در صورتی که خریداران با تلاش‌های خود سازگاری نشان دهند، بهبود بیشتری باید دنبال شود. نمودار قیمت ساعتی تعداد فزاینده شمعدان های سبز را نشان می دهد که نشانه دیگری از روند صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.