منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: شرایط نزولی بازار باعث شد ارزش UNI به 6.16 دلار کاهش یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: شرایط نزولی بازار باعث شد ارزش UNI به 6.16 دلار کاهش یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه گاوها در موقعیت برنده بودند، خرس‌ها در حال حاضر کنترل را در دست دارند و قیمت برای آخرین ساعت در محدوده باریکی از 6.09 تا 6.27 دلار معامله می‌شود. UNI/USD در زمان نگارش مقاله 1.47 درصد کاهش یافته است و ارزش بازار به 4.70 میلیارد دلار رسیده است. حجم معاملات 24 ساعته 70.21 میلیون دلار ثبت شده است.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: قیمت Uniswap در 6.27 دلار رد می شود

نمودار تحلیل قیمت Uniswap یک روزه شرایط نزولی بازار را نشان می دهد که منجر به کاهش قیمت تا 6.16 دلار شده است. قیمت در حال حاضر در 6.27 دلار رد شده است و اگر نتواند از این نقطه بالاتر برود، انتظار می رود ضرر بیشتری داشته باشد زیرا فشار فروش سنگینی وجود دارد. میانگین متحرک در نمودار روزانه در حال حاضر 6.36 دلار است و از قیمت پشتیبانی می کند.

تصویر 63
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی نزدیک به منطقه اشباع فروش است که نشان می‌دهد با ادامه فروش، خرس‌ها کنترل را در دست دارند. باند بولینگر بالایی نشان‌دهنده بازگشت احتمالی قیمت است و می‌تواند به عنوان یک سطح مقاومت کلیدی عمل کند، در حالی که باند بولینگر پایین‌تر می‌تواند از قیمت حمایت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap روند نزولی را تأیید می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته زیر سطح 6.27 دلار معامله شده است. قیمت بالا و پایین ترین سطح را تشکیل داده است که نشانه حرکت نزولی در بازار است. گاوها نتوانسته اند قیمت را به بالای 6.27 دلار برسانند که این نشانه ضعف است.

تصویر 64
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 68.04 است و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند، که نشانه ای از ادامه فروش در بازار است. بازار در حال حاضر زیر میانگین متحرک معامله می شود که نشانه کنترل خرس ها است. باندهای بولینگر بالا شکسته شده است و در حال حاضر 6.43 دلار است و حد پایین آن 5.70 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Unswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که UNI در شروع جلسه امروز بهتر عمل کرده است، اما ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است. با این حال، اگر رد در 6.27 دلار وجود داشته باشد، سکه ممکن است در ساعات آینده شروع به بهبود کند. از سوی دیگر، اگر فشار فروش ادامه یابد، UNI ممکن است تا محدوده 6.09 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.