منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: سطوح قیمت پس از افزایش اخیر به 7.29 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: سطوح قیمت پس از افزایش اخیر به 7.29 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طبق آخرین تحلیل قیمت Uniswap، ارزهای دیجیتال روند صعودی دارند، زیرا شتاب خرید قوی مشاهده می شود. کندل های سبز از سد 7.10 دلار عبور کرده اند و در حال حاضر به سمت هدف بعدی خود حرکت می کنند. فعالیت خرید به احتمال زیاد در هفته آینده افزایش خواهد یافت. اگر گاوها بخواهند به هدف بعدی خود که 7.68 است برسند، خریداران باید تلاش بیشتری کنند.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: اعتصاب صعودی قیمت را به هدف 7.29 دلار می رساند

با افزایش ارزش سکه امروز، تحلیل قیمت Uniswap یک روزه روند صعودی تقویتی را نشان می دهد. از هفته قبل، قیمت به روند صعودی خود ادامه داده است و به نفع گاوهای نر در بازی است. با توجه به آخرین اعتصاب صعودی، ارزش UNI/USD در حال حاضر 7.29 دلار است. اگر حرکت صعودی به افزایش خود ادامه دهد، پیش بینی می شود روند صعودی طی چند روز آینده ادامه یابد. ارزش میانگین متحرک نمودار قیمت یک روزه (MA) 6.86 دلار است.

UNI 1
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

با توجه به اینکه نوسانات در حال افزایش است، شتاب افزایش قیمت قریب الوقوع است. علاوه بر این، انتهای بالایی شاخص باندهای بولینگر اکنون به 7.28 دلار رسیده است در حالی که باند پایین آن به 6.06 دلار رسیده است که نشان دهنده پشتیبانی از تابع قیمت است. ادامه موج صعودی باعث شده است که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 64 افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

به دلیل اقدام صعودی اخیر، تحلیل قیمت ساعتی Uniswap به نفع خریداران در حال حرکت است. حرکت صعودی ثابت و پایدارتر می شود و قیمت در حال افزایش است. با توجه به روند صعودی، ارزش بیت کوین در حال حاضر به 7.29 دلار رسیده است. گاوها در حال حفظ موقعیت خود هستند، بنابراین به نظر می رسد شانس رشد بیشتر خوب است. میانگین متحرک نمودار قیمت ساعتی در این زمان 7.12 دلار است.

UNI 4
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

ادامه روند صعودی باعث شده است که خط روند کوتاه مدت بار دیگر به سمت بالا حرکت کند. باندهای Bollinger در حال حاضر به طور متوسط ​​7.00 دلار درآمد دارند، که افراط بالا و پایین آنها به ترتیب 7.46 دلار و 6.54 دلار هستند. امتیاز RSI که اخیراً از مرز 64 عبور کرده و نشان‌دهنده فعالیت خرید در بازار است، در حال نزدیک‌تر شدن به خط اضافه خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap چهار ساعته و یک روزه از روند صعودی بازار با تشدید حرکت صعودی حمایت می کند. با توجه به افزایش اخیر، قیمت سکه به 7.29 دلار افزایش یافته است. پیش‌بینی‌های مشابهی توسط تحلیل قیمت ساعتی انجام می‌شود، زیرا در چهار ساعت گذشته یک روند صعودی مشاهده شد.