منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: سطوح قیمت پس از آخرین چرخش نزولی به 6.15 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: سطوح قیمت پس از آخرین چرخش نزولی به 6.15 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که ارزش UNI/USD طی چند ساعت گذشته به طور پیوسته کاهش یافته است. ارزش اکنون به زیر سطح 7.00 دلار کاهش یافته است و در حال حاضر در 6.15 دلار معامله می شود. این روند نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا بازار همچنان نزولی است. بازار امروز با مقاومت 6.45 دلاری باز شد و در اولین ساعات معاملات به پایین ترین سطح حمایت 6.6.15 دلار رسید.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 2.00 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در سطح 6.00 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته برای UNI/USD در حال حاضر 118 میلیون دلار و ارزش بازار آن 4.8 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD: جفت UNI/USD در روند نزولی

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت Uniswap یک الگوی مثلث نزولی را نشان می دهد که با اقدام اخیر قیمت شکل می گیرد. این الگو به عنوان یک شاخص نزولی در نظر گرفته می شود، به این معنی که بازار احتمالا به زودی روند نزولی خود را ادامه خواهد داد. الگوی مثلث با اتصال اوج های 6.45 دلار به پایین های 6.15 دلاری شکل گرفته است.

تصویر 386
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که روند نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا شاخص میانگین متحرک (MA) در زیر کندل استیک قرار دارد. MA50 در حال حاضر 6.37 دلار و MA200 6.28 دلار است. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در منطقه نزولی قرار دارد و در حال حاضر روی 57.74 قرار دارد. با این حال، RSI نزدیک به منطقه فروش بیش از حد است که می تواند مقداری از قیمت ها را پشتیبانی کند. باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته نیز نزدیک هستند که نشان می‌دهد بازار در حال حاضر در محدوده‌ای محدود معامله می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت یک روزه: خرس‌ها کنترل را به دست می‌گیرند زیرا قیمت‌های UNI پشتیبانی کلیدی را در 6.39 دلار نقض می‌کنند.

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. گاو برای مدت کوتاهی کنترل بازار را در دست داشت زیرا ارزش آن از 7.00 دلار به قیمت فعلی خود در عرض چند روز افزایش یافت. با این حال، خرس ها از آن زمان کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت ها را پایین آوردند. امروز UNI/USD احتمالاً به روند نزولی خود ادامه خواهد داد زیرا بازار همچنان نزولی است.

تصویر 388
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

باند بولینگر بالایی در حال حاضر روی 6.45 دلار است که به عنوان مقاومت فوری برای قیمت عمل می کند، و باند بولینگر پایین در 6.15 دلار است که ممکن است به عنوان حمایت فوری برای قیمت ها در صورت شکست نزولی عمل کند. شاخص میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد و نشان می دهد که احتمالاً بازار به زودی به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این، اندیکاتور RSI نیز در منطقه نزولی قرار دارد و در حال حاضر روی 44.87 قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap استنباط می‌کند که خرس‌ها در حال حاضر بازار را کنترل می‌کنند، اما گاوها تلاش زیادی برای بازگشت دارند. UNI/USD ممکن است در کوتاه مدت دچار یک شکست نزولی شود زیرا بازار همچنان نزولی است. هر دو نمودار بازه زمانی 1 روزه و 4 ساعته در منطقه نزولی قرار دارند که نشان می دهد بازار احتمالاً به روند نزولی خود ادامه می دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.