منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: سرب صعودی UNI را به 6.09 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: سرب صعودی UNI را به 6.09 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای امروز، روند صعودی جفت UNI/USD را نشان می‌دهد، با برتری صعودی آن را از 5.86 دلار به 6.09 دلار رساند. حرکت صعودی که از دیروز آغاز شده بود، امروز نیز ادامه دارد و فشار خرید قوی از سوی بازار UNI را به سمت بالا سوق داده است. سطح حمایت از UNI در 5.86 دلار باقی می ماند و در صورت نقض آن، می تواند منجر به ضرر بیشتر شود. از سوی دیگر، مقاومت در 6.23 دلار یافت می‌شود و در صورت شکسته شدن آن، UNI می‌تواند تا مرز 6.50 دلار برسد.

حجم معاملات این آلتکوین 83 میلیون دلار است و ارزش بازار آن 4.63 میلیارد دلار است. در روزهای آتی می توان دستاوردهای بیشتری را مشاهده کرد زیرا UNI همچنان به خوبی پشتیبانی می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت یک روزه: گاوهای UNI 2.18 درصد افزایش یافتند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که حرکت صعودی فعلی نتایج خوبی را به همراه داشته است زیرا UNI اکنون در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 6.09 دلار معامله می شود، زیرا امروز دومین روز از روند صعودی است. به طور کلی، UNI در 24 ساعت گذشته ارزش 2.18 درصدی را افزایش داد اما در هفته گذشته ارزش فوق العاده 0.50 درصدی را از دست داده است.

تصویر 271
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

نمودار شمعی 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت به میانگین متحرک نمایی (EMA) حیاتی 25 و 50 روزه (EMAs) در نتیجه عمل قیمت روز دست می یابد، جایی که قیمت به تثبیت ادامه می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) مقدار افزایشی 53.36 را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش ارزش بازار برای UNI است. به طور مشابه، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) یک چشم انداز سالم برای UNI نشان می دهد، زیرا در 24 ساعت گذشته از منطقه خنثی خود عبور کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap نشان می دهد که قیمت از همان ابتدای جلسه امروز در حال افزایش بوده است، شمع سبزی که جلسه امروز را در نتیجه برتری صعودی آغاز کرد، احتمالاً در ساعات آینده بیشتر خواهد شد.

تصویر 272
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI همچنین نشان دهنده تمایل صعودی با ارزش 45.56 است، در حالی که منحنی MACD از خط سیگنال خود عبور کرده است می تواند منجر به افزایش بیشتر UNI شود. علاوه بر این، نمودار 24 ساعته یک متقاطع صعودی قوی از 50 و 200 EMA را نشان می‌دهد که می‌تواند نشانه‌ای از صعود بیشتر در ساعات آینده باشد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی بسیار قوی برای روز را نشان می دهد زیرا ارزش سکه تا 6.09 دلار افزایش یافت. خرس‌ها در آغاز هفته تسلط داشتند، اما اکنون گاوها کنترل قیمت را در دست گرفته‌اند. از سوی دیگر، نمودار قیمت ساعتی نشانه هایی از افزایش فشار فروش را نشان می دهد زیرا نوسانات قیمت در چهار ساعت گذشته کاهش یافته است.