منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها مداخله می کنند زیرا UNI به 6.43 دلار می رسد، روند نزولی در پیش است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها مداخله می کنند زیرا UNI به 6.43 دلار می رسد، روند نزولی در پیش است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان دهنده کاهش عمده در ارزش قیمت امروز است. خرس ها به طور مستمر بر نمودارهای قیمت پیروز شده اند، زیرا روند نزولی برای بازار کاملاً مسلط بوده است. این منجر به کاهش ارزش سکه تا سطح 6.43 دلار شده است و حرکت آنقدر قوی است که در آینده آن را بیشتر کاهش دهد. با این وجود، خرس‌ها با ادامه حرکت خود برای امروز از شانس خود استفاده کردند. روند صعودی تحت کنترل بود، زیرا ارزش قیمت در اوایل این هفته به بالاترین سطح 7.23 دلار رسید.

در حال حاضر، UNI/USD در سطح 6.31 دلار پشتیبانی می‌یابد، اما اگر حرکت نزولی همچنان بر بازار تسلط داشته باشد، ممکن است برای مدت طولانی باقی نماند. نزدیک ترین مقاومت در 7.23 دلار یافت می شود که اگر خرس ها تلاش کنند ارزش قیمت را بالاتر ببرند، به طور بالقوه می تواند مانعی برای خرس ها باشد.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: با حفظ روند نزولی خرس‌ها، قیمت Uniswap فلج می‌شود

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Uniswap حاکی از کاهش قیمت امروز پس از اینکه خرس ها با موفقیت برتری خود را نسبت به اقدام قیمت حفظ کردند، نشان می دهد. خرس ها قیمت را به 6.43 دلار کاهش داده اند و انتظار می رود که کاهش بیشتری نیز مشاهده شود. سکه در 24 ساعت گذشته تقریباً 10.50 درصد ارزش خود را از دست داده است و ارزش بازار سکه در زمان نگارش این مقاله 2.31 میلیارد دلار بوده و حجم معاملات آن 1.44 میلیارد دلار است.

تصویر 128
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 نیز نشان دهنده یک متقاطع نزولی است که نشان می دهد ممکن است قیمت در آینده نزدیک نیز به کاهش خود ادامه دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال حاضر به شرایط فروش بیش از حد اشاره می کند، اما ممکن است برای متوقف کردن حرکت نزولی کافی نباشد. شاخص MACD نیز ماهیت نزولی را نشان می دهد که نشان می دهد خرس ها ممکن است کنترل خود را برای مدتی حفظ کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

همانطور که از آخرین نمودار قیمت مشاهده می شود، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap برای خرس ها نیز حمایت می شود. خرس‌ها در 4 ساعت گذشته فعال بوده‌اند و ممکن است خرس‌ها همچنان بازار را رهبری کنند. جو بازار ممکن است در حال حاضر برای UNI مطلوب نباشد و ممکن است منجر به کاهش بیشتر قیمت شود.

تصویر 129
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

EMA 50 در حال حاضر در مقدار کمتری نسبت به EMA 200 قرار دارد که نشان دهنده یک متقاطع نزولی است. EMA 50 در حال حاضر در سطح 6.53 دلار است و EMA 200 در 6.70 دلار است، که نشان می دهد ممکن است قیمت در کوتاه مدت بیشتر کاهش یابد. RSI در نمودار ساعتی در حال حاضر در مقدار 39.06 است که نشان دهنده شرایط فروش بیش از حد و ایجاد فشار نزولی در بازار است. هیستوگرام در MACD نیز در حال حاضر زیر خط پایه است و حرکت نزولی را در بازار نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Uniswap، می توان تأیید کرد که با کاهش قیمت به 6.43 دلار، حرکت نزولی بازگشته است. فروشندگان بیشتری نسبت به خریداران وارد بازار شده اند و به همین دلیل روند نزولی ادامه یافته است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.