منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها سرب را حفظ می کنند زیرا نزول قیمت را به 22.00 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها سرب را حفظ می کنند زیرا نزول قیمت را به 22.00 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت تا 22.00 دلار کاهش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap روند نزولی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی 23.202 دلار بیش از حد است.

خرس ها در بازی پیشرو هستند زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته حرکت نزولی را دنبال کرده است. فشار نزولی طی چند هفته گذشته رو به افزایش بوده و امروز نیز روند کاهشی در حال ثبت است. قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است و ارزش ارز دیجیتال در حال حاضر 22.00 دلار است. خرس‌ها قیمت را به زیر سطح حمایت نیز رسانده‌اند که علامت هشداردهنده‌ای است.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: لغزش نزولی ارزش سکه را به 22.00 دلار کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه یک نزول بزرگ برای آن روز را تأیید می کند، زیرا خرس ها دوباره بازار را تصاحب کرده اند. خرس ها در چند هفته گذشته بر نمودارهای قیمتی حاکم بوده اند و حتی امروز نیز افت قیمت مشاهده می شود. قیمت در طول روز به میزان قابل توجهی کاهش یافت و تا سقف 22.00 دلار کاهش یافت. مقدار میانگین متحرک (MA) در سطح نسبتاً بالاتری است، یعنی 24.79 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها سرب را حفظ می کنند زیرا نزول قیمت را به 22.00 دلار می رساند
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت می کند که یک نشانه نزولی دیگر است. افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالا را به 27.21 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 23.20 دلار تغییر داده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) بسیار نزدیک به حد خرید پایین است و در حال حاضر روی 33.07 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: قیمت به 22 دلار افزایش می یابد و شانس بازیابی را افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap امروز نتایج امیدوارکننده ای را نشان می دهد زیرا قیمت روند افزایشی را دنبال کرده است. اگرچه در ساعات گذشته روند نزولی در اوج خود بود، اما در چهار ساعت گذشته افزایش قیمت مشاهده شد. این شانس بهبود را برای گاوها افزایش می دهد زیرا قیمت به ارتفاع قبلی خود یعنی 22.00 دلار بازگشته است. اگر ما در مورد ارزش میانگین متحرک در نمودار قیمت یک روزه صحبت کنیم، در مرز 23.36 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها سرب را حفظ می کنند زیرا نزول قیمت را به 22.00 دلار می رساند
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشانه خوبی نیست زیرا ممکن است در ساعات آینده روند نزولی بیشتری به دنبال داشته باشد. شاخص باندهای بولینگر تغییری را در مقادیر آن دیکته می کند و همچنین اکنون مقدار بالایی 26.01 دلار است در حالی که مقدار پایین 22.00 دلار است. امتیاز RSI اکنون کمتر از حد خرید پایین است و به 26.01 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها سرب را حفظ می کنند زیرا نزول قیمت را به 22.00 دلار می رساند
نمودار شاخص های فنی UNI/USD. منبع: TradingView

قیمت طی چند ماه گذشته روندی منفی را طی کرده و روند کاهشی نیز مشاهده شده است. به همین دلیل است که نمودار شاخص های فنی برای UNI/USD یک سیگنال فروش قوی را ارائه می دهد. 16 اندیکاتور در موقعیت فروش وجود دارد، 9 اندیکاتور در موقعیت خنثی و تنها یک اندیکاتور در موقعیت خرید قرار دارد.

شاخص میانگین متحرک نیز با یک سیگنال نزولی قوی افت قابل توجه قیمت را تایید می کند. ما می توانیم 14 اندیکاتور را ببینیم که در سمت فروش ایستاده اند، یک اندیکاتور در سمت خنثی و اندیکاتور صفر در سمت خرید قرار دارد. اسیلاتورها روندی خنثی را برای روز نشان می‌دهند که هشت اندیکاتور در نقطه خنثی، دو اندیکاتور در نقطه فروش و یک اندیکاتور در نقطه خرید قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روزه و چهار ساعته روند نزولی روز را تأیید می کند زیرا مقدار قابل توجهی افت قیمت شناسایی شده است. پس از فشار نزولی مداوم، قیمت به سطح 22.00 دلار کاهش یافت. پیش‌بینی ساعتی نتایج نسبتاً مثبتی را نشان می‌دهد زیرا گاوها در چهار ساعت گذشته بازگشته‌اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.