منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها حرکت صعودی را در 6.15 دلار متوقف کردند. روند نزولی بیشتری دنبال شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها حرکت صعودی را در 6.15 دلار متوقف کردند. روند نزولی بیشتری دنبال شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در 24 ساعت گذشته با کاهش بیش از 1.79٪ از ارزش خود رو به کاهش بوده است. جفت UNI/USD در حال حاضر با قیمت 6.15 دلار معامله می شود، پس از باز شدن روز در 6.27 دلار. مقاومت برای UNI/USD در 6.27 دلار وجود دارد و شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت تا 6.50 دلار شود. با این حال، روند نزولی قوی است و هر صعودی احتمالا محدود خواهد بود. پشتیبانی از قیمت های Uniswap در 6.02 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت به 5.80 دلار شود. جو کلی بازار نزولی است و قیمت Uniswap احتمالاً در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: خرس ها به تعریف منحنی قیمت ادامه می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Uniswap نشان می دهد که حجم معاملات 24 ساعته برای جفت UNI/USD روند نزولی داشته است، زیرا بازار وارد دوره تجمیع شده است. حجم معاملات به 105 میلیون دلار کاهش یافته است که نشان می دهد بازار در حال از دست دادن حرکت است. ارزش بازار Uniswap نیز طی 24 ساعت گذشته کاهش یافته و در حال حاضر به 4.64 میلیارد دلار رسیده است.

تصویر 181
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

قیمت Uniswap زیر میانگین متحرک 200 روزه و میانگین متحرک 50 روزه معامله می شود که نشان می دهد بازار در یک روند نزولی قوی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 42.94 قرار دارد و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد. اندیکاتور MACD نیز در منطقه نزولی قرار دارد و نشان دهنده نزول بیشتر قیمت های Uniswap است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در روند نزولی قرار دارد و در حال حاضر با قیمت 6.15 دلار معامله می شود. قیمت به زیر سطح 6.00 دلار سقوط کرده و با مقاومت 6.27 دلار روبرو شده است. قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی و حتی در چهار ساعت گذشته، پس از شکست نزولی امروز، دامنه ای رو به پایین را پوشش داده است.

تصویر 182
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نمودار چهار ساعته نشان می دهد که جفت UNI/USD زیر اندیکاتور MACD معامله می شود و اندیکاتور RSI نیز با نزدیک شدن به سطح 47.60 در منطقه نزولی قرار دارد. 50 MA نیز زیر 200 MA قرار دارد که یک علامت نزولی است. 50 MA در حال حاضر 6.32 دلار و 200 MA در 6.38 دلار است که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قوی قرار دارد و هر صعودی احتمالاً محدود است. جو بازار نزولی است و قیمت‌های Uniswap احتمالا در کوتاه‌مدت به کاهش خود ادامه خواهند داد. گاوها باید قیمت را برای هر صعودی به بالای 6.27 دلار برسانند، در حالی که خرس‌ها برای نزول بیشتر به دنبال سقوط به زیر 6.02 دلار هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.