منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها از شتاب صعودی پیشی می گیرند و UNI را به زیر 4.79 دلار می برند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: خرس ها از شتاب صعودی پیشی می گیرند و UNI را به زیر 4.79 دلار می برند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان دهنده کاهش قیمت ها پس از یک حرکت صعودی کوتاه دیروز است. زمانی که قیمت توکن زیر 4.79 دلار معامله می‌شود، خرس‌ها دوباره مسئولیت خود را به دست می‌گیرند. بازار Uniswap روز را با وضعیت مثبتی آغاز کرد زیرا گاوها قیمت را از پایین ترین سطح روزانه 4.74 دلار به بالاترین سطح روزانه 4.95 دلار رساندند.

این افزایش قیمت کوتاه مدت بود زیرا بازار عقب نشینی کرد و حمایت 4.74 دلار را پیدا کرد. بازار از آن زمان به بعد با کاهش قیمت ها به زیر 4.79 دلار روند نزولی داشته است. قیمت در 24 ساعت گذشته 1.47 درصد کاهش داشته و در حال حاضر با قیمت 4.79 دلار معامله می شود. ارزش بازار 3,515,003,388 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 82,531,505 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: با مداخله خرس ها، قیمت دوباره در روند نزولی قرار گرفت

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Uniswap نشان می دهد که پس از اینکه گاوها نتوانستند قیمت بالاتر از 4.95 دلار را حفظ کنند، از دیروز روندی نزولی داشته است. بازار در حال حاضر با مقاومت 4.95 دلار مواجه است و شکستن بالاتر از این سطح می تواند هدف قیمت را به 5.18 دلار برساند. در جهت نزولی، پشتیبانی در 4.74 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند هدف قیمت را به 4.55 دلار برساند. با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات بالا است. این باعث شده است که باند بولینگر بالا به 5.03 دلار و باند بولینگر پایین به 4.69 دلار برسد.

تصویر 35
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی نزدیک به منطقه اشباع خرید است زیرا در 66.07 معامله می شود و این می تواند منجر به کاهش قیمت ها شود. میانگین متحرک واگرایی همگرایی نزدیک به خط صفر است زیرا در 4.59 معامله می شود و این نشان می دهد که روند مشخصی در بازار وجود ندارد. هیستوگرام MACD 1 روزه کاهش در حرکت صعودی را نشان می دهد زیرا خط با حرکت سریع از زیر خط سیگنال عبور می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: خرس های UNI/USD کنترل بازار را در دست می گیرند

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که خرس ها برتری خود را کاملاً چشمگیر حفظ می کنند، زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. قیمت در حال حاضر در سطح 4.79 دلار معامله می شود و انتظار می رود به زودی از اینجا کاهش یابد. خط روند کوتاه مدت نیز به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده یک علامت نزولی عمده است.

تصویر 34
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD نیز در ناحیه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال از زیر خط سریع عبور کرده است. این نشان می دهد که قیمت ممکن است خیلی زود کاهش یابد. اندیکاتور RSI 4 ساعته در حال حاضر روی 61.62 قرار دارد و به آرامی به منطقه اشباع خرید نزدیک می شود که ممکن است به عنوان یک علامت نزولی اصلی برای بازار در آینده عمل کند. باندهای بولینگر گسترش یافته اند که نشان دهنده سطوح بالای نوسانات در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که به نظر می رسد روند کلی بازار نزولی باشد زیرا قیمت در سطوح بالاتر پایدار نیست و همچنان پایین می آید. نمودار 4 ساعته نیز از این ادعا پشتیبانی می کند زیرا نشان دهنده یک تقاطع نزولی است که ممکن است در آینده نزدیک منجر به کاهش بیشتر شود. با این حال، نمی توان حرکات بازار را با دقت کامل پیش بینی کرد و از این رو، باید همیشه با توقف ضرر معامله کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.