منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: جفت UNI/USD به زیر بالاترین سطح روزانه 5.2 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: جفت UNI/USD به زیر بالاترین سطح روزانه 5.2 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که توکن UNI در یک روند نزولی قرار دارد. با وجود این، پشتیبانی از قیمت 4.46 دلار وجود دارد. همچنین، توکن UNI با مقاومت از سطح 5.24 دلار مواجه است. پروتکل Uniswap ابزارها و بلوک های ساختمانی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا مبادلات غیرمتمرکز را در اتریوم ایجاد کنند (فقط توکن های ERC20).

قیمت Uniswap در تحلیل 1 روزه: روندهای نزولی؟

نمودار روزانه کاهش قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه یک روند نزولی واضح را دنبال می‌کند، با پایین‌ترین و بالاترین پایین‌تر. مدتی است که قیمت‌ها بین 5.24 تا 4.46 دلار محبوس شده‌اند، اما یک شکست نزولی رخ داده است که باعث کاهش شدید سکه‌ها به حدود 4.70 دلار شده است.

تصویر 1
نمودار 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

هیستوگرام MACD در ناحیه نزولی قرار دارد و خط سیگنال بالاتر از هیستوگرام است. قیمت Uniswap 42 درصد کاهش یافته است، که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه کمتر از ارزش گذاری شده است. MA 50 روزه از زیر MA 200 روزه عبور کرده است که نشان دهنده یک روند نزولی است.

در نمودار 4 ساعته، قیمت Uniswap در یک الگوی مثلث متقارن گیر کرده است. گاوها در تلاش هستند تا قیمت ها را بالا ببرند، اما با مقاومت قوی در سطح 5.24 دلار روبرو هستند. شکست از این سطح می تواند منجر به افزایش به سمت سطح 6.00 دلار شود.

قیمت Uniswap در تحلیل 4 ساعته: تحولات اخیر قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک الگوی پرچم نزولی، یک الگوی ادامه، در نمودار 4 ساعته تشکیل داده است. قیمت در حال حاضر با پشتیبانی پرچم، حدود 4.46 دلار معامله می شود. برای در دست گرفتن کنترل بازار، خریداران باید قیمت ها را به بالای سطح 5.24 دلار برسانند.

تصویر 2
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

خط MACD (آبی) زیر خط سیگنال (قرمز) قرار دارد که نشان دهنده بدتر شدن اوضاع است. اندیکاتورهای RSI در جهت نامطلوبی حرکت می کنند، در حال حاضر زیر 50 سطح و به سمت پایین حرکت می کنند. خط MA 50 به زیر خط MA 200 سقوط کرد، که نشان می دهد ارزش پیشنهادی Uniswap به اندازه کافی قوی نیست تا سرمایه گذاران به دلیل نوسانات زیاد آن را به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری در نظر بگیرند.

بازه زمانی 4 ساعته برای جفت UNI/USD یک سیگنال فروش را ارائه می‌دهد، زیرا 9 نشانگر فنی از دوازده نشانگر سیگنال‌های نزولی می‌دهند. مهمترین آنها خط MACD در زیر خط سیگنال است و هر دو در منطقه نزولی قرار دارند. باندهای بولینگر افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار است.

در نمودار 1 روزه، هفت نفر از دوازده به سمت سیگنال فروش متمایل هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در 42 سطح است، که به این معنی است که بیش از حد خرید یا فروش زیادی ندارد. با این حال، در جهت نزولی حرکت کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت UNISWAP نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد و قیمت ها به زیر 5.24 دلار کاهش یافته است. از آنجایی که خریداران برای دفاع از این سطح مهم در 4.46 دلار عجله دارند، ارزش ها اخیراً در مرز 4.46 دلار پشتیبانی شده اند. بازار به شدت بی ثبات است. ارزش ها به طور چشمگیری در طول روز نوسان می کنند. گاوها کنترل خود را از دست می‌دهند، زیرا به فروش می‌رسند، و برای دفاع از دسته 6.00 دلاری دست و پا می‌زنند. آنها همچنین تلاش می کنند با بالا بردن قیمت ها، نرخ ها را پایین بیاورند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.