منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: جریان نزولی UNI/USD ارزش سکه را به 6.20 دلار کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: جریان نزولی UNI/USD ارزش سکه را به 6.20 دلار کاهش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به زیر مرز 6.00 دلار سقوط کرده است. حمایت از قیمت های Uniswap در 6.04 دلار و مقاومت در 6.61 دلار مشاهده می شود. جفت ارز UNI/USD در 24 ساعت گذشته روندی نزولی داشته است زیرا در حال حاضر در قیمت 6.20 دلار معامله می شود. بازار کلی جفت UNI/USD با تشدید فشار فروش در حال کاهش است، قیمت Uniswap یک حرکت نزولی ثابت نشان می دهد زیرا دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته نزدیک به 6.02 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار Uniswap نیز به 4,728,396,083 دلار کاهش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 212,198,611 دلار است.

قیمت Uniswap در تجزیه و تحلیل 1 روزه: سطوح قیمت پس از نزول به مرز 6.20 دلار کاهش می یابد

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. قیمت ها در چند ساعت گذشته بین 6.04 دلار و 6.61 دلار گیر کرده اند و برای ادامه روند نیاز به شکست است. اندیکاتور MACD در نمودار 1 روزه نیز در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. این نشان می دهد که حرکت به نفع خرس ها است و می توان انتظار کاهش بیشتر را داشت.

تصویر 365
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در نمودار 1 روزه نیز در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. خط MA 50 روزه در حال حاضر 6.64 دلار است و خط MA 200 روزه در حال حاضر 6.03 دلار است. این نشان می‌دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و می‌توان انتظار کاهش بیشتر قیمت‌های Uniswap را داشت. اندیکاتور RSI در نمودار یک روزه در حال حاضر روی 42.66 قرار دارد و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت پس از رانش نزولی به 6.20 دلار کاهش می یابد

در نمودار 4 ساعته، تحلیل Uniswap یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه است. قیمت در حال حاضر با حمایت پرچم معامله می شود که حدود 6.04 دلار است. خریداران باید قیمت ها را به بالای سطح 6.61 دلار برسانند تا کنترل بازار را در دست بگیرند. اگر خرس ها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند، می توانیم شاهد کاهش قیمت ها به 6.04 دلار باشیم.

تصویر 366
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نمودار شاخص RSI در حال حاضر زیر سطح 61.18 قرار دارد که یک علامت نزولی است. این نشان می دهد که فشار فروش در حال حاضر در بازار رو به افزایش است. خط MACD (آبی) در نمودار 4 ساعته در حال حاضر زیر خط سیگنال حرکت می کند. خطوط MA 50 و 200 در نمودار 4 ساعته هر دو در حال حاضر در یک روند نزولی هستند. 50 MA در 6.61 دلار و 200 MA در 6.04 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 6.61 دلار کاهش می یابد. قیمت‌ها اخیراً در سطح 6.04 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می‌شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می رسد که گاوها برای دفاع از سطح 6.00 دلار با تشدید فشار فروش، دست از کار می کشند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.