منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: تجارت UNI/USD در جهت جانبی با یک سوگیری خفیف صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: تجارت UNI/USD در جهت جانبی با یک سوگیری خفیف صعودی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی کامل را در بازار نشان می دهد زیرا قیمت ها در 24 ساعت گذشته 0.20 درصد افزایش یافتند. این سکه با قیمت 9.08 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری 9.56 دلار روبرو می شود. از طرف دیگر، پشتیبانی قوی نزدیک به 8.93 دلار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که اگر گاوها در کنترل باقی بمانند، قیمت ها ممکن است افزایش یافته و سطوح 10 دلاری را لمس کنند. از سوی دیگر، یک متقاطع نزولی ممکن است منجر به کاهش قیمت شود و ممکن است حمایت نزدیک به سطح ۷ دلار را پیدا کند. ارزش بازار سکه 1.67 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 146 میلیون دلار است.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت‌های UNI/USD بالای 9.08 دلار معامله می‌شوند

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها بالاترین و پایین ترین سطح را تشکیل داده اند تا نشان دهنده روند صعودی در بازار باشد. دارایی دیجیتال دیروز با خارج شدن از الگوی مثلث نزولی افزایش یافت. جفت UNI/USD احتمالاً کاهش پیدا خواهد کرد زیرا با مقاومت 9.56 دلاری روبرو است. و حمایت از 8.93 دلار. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا خریداران پس از فروش اخیر وارد عمل شده اند.

تصویر 122
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

دارایی دیجیتال در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک نمایی بحرانی (EMA) مانند خط 50 EMA و خط 200 EMA معامله می شود. اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید در حال معامله است و نشان می دهد که قیمت ها ممکن است به زودی شاهد اصلاح جزئی باشند. با این حال، اگر گاوها کنترل خود را حفظ کنند، ممکن است شاهد افزایش قیمت ها باشیم. اندیکاتور MACD نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در منطقه صعودی معامله می شوند. در مجموع، جو بازار مثبت است و ممکن است شاهد افزایش قیمت ها باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: UNI/USD از اوج‌ها با نفس کشیدن گاوها بازمی‌گردد.

نمودار قیمت 4 ساعته برای UNI/USD نشان می دهد که قیمت ها نسبت به اوج های اخیر کاهش یافته است، زیرا گاوها نفس می کشند. قیمت ها در حال حاضر نزدیک به خط 50 EMA و خط 200 EMA معامله می شوند. همانطور که EMA 50 به عنوان پشتیبان قیمت ها عمل می کند و EMA 200 احتمالاً به عنوان یک مقاومت عمل می کند.

تصویر 123
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در 63 سطح معامله می شود که نشان می دهد قیمت ها ممکن است به زودی اصلاح جزئی را ببینند. شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در سطوح صعودی معامله می شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت کاهش می یابد، اما انتظار می رود که گاوها در کنترل باقی بمانند. جفت UNI/USD شتاب صعودی به دست آورده و در حال حاضر با قیمت 9.08 دلار معامله می شود. جفت UNI/USD ممکن است از سطوح فعلی پایین‌تر باشد، اما احتمالاً در نزدیکی سطح 8.93 دلار پشتیبانی می‌شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.