منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با در دست گرفتن کنترل گاوها، ارزش UNI به 6.56 دلار ارتقا می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با در دست گرفتن کنترل گاوها، ارزش UNI به 6.56 دلار ارتقا می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در گذشته اخیر ارزش فوق العاده ای به دست آورده است و در حال حاضر با قیمت 6.56 دلار معامله می شود. به احتمال زیاد در آینده نزدیک این اقدام قیمت ادامه خواهد داشت زیرا حمایت موجود در 6.28 دلار بسیار قوی است. با این حال، قیمت ممکن است با مقاومت 6.69 دلاری روبرو شود. به طور کلی، سوگیری برای آینده نزدیک صعودی است. نزولی دیروز تحت کنترل بود، با این حال، گاوها کنترل را به دست آورده و قیمت را به سمت بالا هدایت کردند.

بازار کریپتوکارنسی در ساعات گذشته شاهد حرکت مثبت زیادی بوده است، در حالی که اکثر دارایی‌های بزرگ شاهد افزایش قابل توجهی بوده‌اند، قیمت سکه در این مدت نزدیک به 4.45 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار این سکه 4.99 میلیارد دلار است، در حالی که حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته 177 میلیون دلار بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت یک روزه: UNI پس از یک دوره صعودی با قیمت 6.54 دلار معامله می شود.

با نگاهی به نمودار روزانه به مدت 1 روز، واضح است که تحلیل قیمت Uniswap در یک روند صعودی ثابت بوده است. حرکت صعودی با افزایش قیمت از 6.28 دلار برای آزمایش مقاومت 6.69 دلار، قوت گرفت و در حال حاضر در سطح 6.54 دلار معامله می شود. هدف بعدی بازار ارزهای دیجیتال شکستن سطح 7.00 دلار است، با این حال، برای تحقق این امر، گاوها باید تلاش بیشتری انجام دهند و شتاب بیشتری به دست آورند.

تصویر 553
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص های فنی همچنین نشان دهنده روند صعودی است زیرا MACD به منطقه خرید عبور کرده است که فشار خرید را افزایش می دهد. RSI به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید شده است حرکت می کند، اما همچنان در روند صعودی قرار دارد. الگوی فعلی نشان می‌دهد که قیمت در حال شکل‌گیری یک شکل جام و دسته بوده است که در صورت ادامه حرکت صعودی خود ممکن است منجر به شکست شود. 9-EMA و 21-EMA نیز نشان دهنده روند صعودی هستند. 9-EMA در حال حاضر 6.52 دلار است، در حالی که 21-EMA 6.47 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار 4 ساعته: گاوها همچنان بر بازار تسلط دارند

با نگاهی به نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap، واضح است که گاوها همچنان کنترل بسیار بالایی دارند زیرا همچنان قیمت را به سمت بالا می برند. فشار خرید همچنان وجود دارد و قیمت در حال حاضر در سطح 6.56 دلار معامله می شود. با توجه به روند نزولی دیروز، قیمت به 6.28 دلار کاهش یافت، با این حال، گاوها توانسته اند آن را بازیابی کنند و آن را بالا ببرند.

تصویر 552
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

MACD وارد منطقه خرید شده است و اکنون نشان دهنده یک روند صعودی قوی است. خط MACD در حال حاضر روی 0.023 است و بالاتر از خط سیگنال است که بیشتر نشان دهنده روند صعودی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در محدوده خرید بیش از حد است و در حال حاضر در 45.52 قرار دارد و نشان دهنده یک روند صعودی قوی است. میانگین متحرک نمایی نیز روند صعودی را نشان می دهد زیرا 9-EMA در 6.55 دلار و 21-EMA در سطوح 6.50 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که UNI احتمالاً روند صعودی فعلی خود را در آینده نزدیک حفظ می کند، زیرا سرمایه گذاران بیشتری وارد بازار می شوند و فشار خرید را افزایش می دهند. مقاومت 6.69 دلاری ممکن است چالشی برای گاوها باشد، با این حال، اگر آنها بتوانند آن را بشکنند، در آینده نزدیک شاهد رسیدن UNI به ارتفاعات جدیدی خواهیم بود.