منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با حاکم شدن فشار نزولی، سطح قیمت به 5.39 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با حاکم شدن فشار نزولی، سطح قیمت به 5.39 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی قوی را نشان می دهد، زیرا نمودار قیمت یک منحنی نزولی پیوسته را نشان می دهد. فعالیت فروش در حال تشدید است و به همین دلیل است که ارزش سکه طی چند ساعت گذشته کاهش چشمگیری داشته است. بازار در چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده بود، زیرا سطوح قیمت در حدود 5.39 دلار، سطح حمایت UNI/USD، نوسان داشت. با این حال، با افزایش فشار نزولی در بازار، مقاومت اکنون به 5.49 دلار کاهش یافته است.

آلت کوین در چند ساعت گذشته بیش از 1.54 درصد کاهش یافته است و هیچ نشانه ای از بهبودی به این زودی ها نشان نمی دهد. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر 82 میلیون دلار است که برای سکه بسیار کم است و ارزش بازار به 4.09 میلیارد دلار کاهش یافته است.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: خرس ها سرسختانه هستند زیرا قیمت ها را به زیر 5.30 دلار می برند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Uniswap نشان می دهد که بازار نزولی است زیرا خرس ها پس از اینکه خریداران نتوانستند قیمت ها را به بالای 5.39 دلار برگردانند کنترل را در دست گرفته اند. بازار امروز تمایل نزولی را نشان داد، زیرا سطوح قیمت ممکن است تا 5.30 دلار کاهش یابد که سطح حمایت قوی در بازار محسوب می شود. مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه 11.340 دلار است.

تصویر 418
منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که موج نزولی احتمالا در روزهای آینده گسترش خواهد یافت. اگر در مورد مقادیر اندیکاتور باند بولینگر بالا و پایین صحبت کنیم، باند بالایی ارقام 5.49 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند پایینی مقدار 5.30 دلار را نشان می دهد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به زیر حد خرید پایین‌تر یعنی 43.15 کاهش یافته است.

UNI/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت نزدیک به 5.39 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Uniswap نشان می دهد که در 4 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی در قیمت UNI/USD مشاهده شده است. شکست قیمت صعودی بود، اما پس از مقاومت بازار توسط خرس ها، شروع به حرکت به سمت پایین کرد. مقادیر میانگین های متحرک در نمودار 4 ساعته 5.42 دلار است که نشان می دهد ممکن است قیمت در یک بازه زمانی کوتاه به این سطح برسد.

تصویر 419
منبع: TradingView

باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته روند نزولی دارند که نشان دهنده نزولی بودن بازار در حال حاضر است. باند بولینگر بالایی مقادیر 5.63 دلار را نشان می دهد در حالی که باند بولینگر پایینی ارقام 5.17 دلاری را نشان می دهد که نشان می دهد بازار ممکن است در مدت زمان کوتاهی به زیر این سطح برود. شاخص RSI در نمودار قیمت 4 ساعته روی 49.31 قرار دارد که نشان می دهد فشار فروش فعلی قوی تر از فعالیت خرید است و ممکن است برای مدتی ادامه یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور کلی، به نظر می رسد فشار نزولی در بازار Uniswap در حال تشدید است، زیرا سطح قیمت ها به سرعت در حال کاهش است. در نتیجه، می‌توان انتظار فروش بیشتر و کاهش قیمت‌ها را در آینده نزدیک داشت. گاوها و خرس‌ها درگیر یک نبرد شدید هستند، اما این احتمال وجود دارد که خرس‌ها پیروز شوند، زیرا به نظر می‌رسد در پایین آوردن بیشتر قیمت‌ها تهاجمی‌تر هستند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.