منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با تقویت حرکت صعودی، گاوهای UNI به محدوده 6.11 دلار بازگشتند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با تقویت حرکت صعودی، گاوهای UNI به محدوده 6.11 دلار بازگشتند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Uniswap امروز در سمت صعودی قرار دارد. گاوها دامنه خوبی را از سطح حمایت اخیر 5.93 دلار پس گرفته اند و حرکت قوی تر شده است. حرکت صعودی که از دیروز آغاز شد به اندازه کافی قدرتمند است که ضررهای دو روز گذشته را جبران کند. قیمت در یک نقطه تا 6.22 دلار بالا رفت، اما پس از آن ارز دیجیتال شروع به اصلاح کرد و در زمان نوشتن با 6.11 دلار معامله کرد.

تصویر 165
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

UNI/USD در 24 ساعت گذشته ارزش فوق‌العاده 2.99 درصدی را به دست آورده است که ضررهای متحمل شده در هفته قبل را متعادل می‌کند. بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال امروز نیز صعودی است زیرا بیت‌کوین سه درصد افزایش ارزشی را نشان می‌دهد که در 17222 دلار است، اتریوم چهار درصد با برچسب قیمتی 1280 دلاری را نشان می‌دهد، و بیشتر آلت‌کوین‌ها نیز احساسات بازار صعودی را گزارش می‌کنند و Solana و Avalanche همچنان در صدر فهرست هستند. به ترتیب 2.57 و 2.37 درصد افزایش را گزارش کردند.

نمودار قیمت یک روزه UNI/USD: آیا گاوها می توانند مقاومت 6.22 دلار را پشت سر بگذارند؟

نمودار قیمت یک روزه تحلیل قیمت کوین Uniswap افزایش قابل توجهی در قیمت را نشان می دهد. از آنجایی که UNI/USD در سطح 6.11 دلار شناور است، فشار فروش نیز از سوی معامله‌گران وارد می‌شود که از کاهش قیمت کوتاه‌مدت دیگر پس از جهش شدید قیمت می‌ترسند.

نوسان تقریباً ثابت است، همانطور که با حرکت باندهای بولینگر مشهود است، به طوری که سطح بالایی در علامت 6.22 دلار و پایین ترین سطح در علامت 5.93 دلار قرار دارد. قیمت تقریباً نزدیک به خط میانگین باندهای بولینگر، که در مرز 6.11 دلار وجود دارد، افزایش یافته است.

تصویر 163
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) تقریباً در مرکز منطقه خنثی با شاخص 50.71 قرار دارد، اما یک حرکت رو به بالا را نشان می دهد، که نشان می دهد هنوز حمایتی برای مقابله با فشار فروش وجود دارد. در حالی که این اندیکاتور نیز آزادی عمل کاملی را برای انجام فعالیت های خرید نشان می دهد.

MACD روند صعودی افزایشی را نشان می دهد زیرا رنگ هیستوگرام سبز است. چشم انداز خوش بینانه به نظر می رسد با خط MACD و سیگنال هر دو به سمت بالا حرکت می کنند. با نمودار قیمت UNI/USD، احساسات صعودی در حال افزایش است، و این احتمال وجود دارد که گاوها به زودی از سطح مقاومت 6.22 دلار در روزهای آینده فراتر بروند، که می تواند منجر به حرکت صعودی بیشتر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: اعتصاب صعودی قیمت را به هدف 6.11 دلار می رساند

نمودار قیمت ساعتی برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در جهت خریداران است زیرا یک فعالیت صعودی طی 48 ساعت گذشته مشاهده شده است. حرکت صعودی هر روز ثبات بیشتری به دست می آورد و قیمت رو به جلو در حال پیشرفت است. در حال حاضر، ارزش ارز دیجیتال در نتیجه حرکت صعودی به مقصد 6.11 دلار رسیده است. به نظر می رسد که شانس رشد بیشتر بسیار نزدیک است زیرا گاوها ثابت ایستاده اند.

تصویر 164
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت به دلیل ادامه روند صعودی اکنون به صورت صعودی در حال حرکت است. با حرکت بیشتر، باندهای بولینگر به طور متوسط ​​6.12 دلار درآمد دارند، در حالی که افراط بالایی آنها 6.27 دلار و افراطی پایین آنها 5.90 دلار است. امتیاز RSI در آستانه عبور از آستانه خرید بیش از حد است، زیرا به سطح 48.01 رسیده است. MACD همچنین به سمت منطقه مثبت حرکت می کند که نشان دهنده سیگنال خرید قوی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور خلاصه، تحلیل قیمت Uniswap امروز حرکت صعودی را نشان می دهد. گاوها در بازیابی دامنه قوی از سطح حمایت اخیر 5.93 دلار موفق بوده اند و به نظر می رسد هیچ نشانه ای از دست دادن به زودی وجود ندارد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.