منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با تشدید فعالیت فروش، قیمت UNI به 4.71 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با تشدید فعالیت فروش، قیمت UNI به 4.71 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار در 24 ساعت گذشته در یک روند نزولی معامله می شود و قیمت از 5.0 دلار به سطح فعلی 4.71 دلار کاهش یافته است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 5.0 دلار مواجه است و در صورت شکسته نشدن این سطح، کاهش بیشتری پیش بینی می شود. احساسات کلی بازار برای UNI نزولی است، زیرا بازار در چند روز اخیر در روند نزولی قرار داشته است. انتظار می رود بازار در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد و قیمت ها به طور بالقوه به سطح 4.50 دلار برسد.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار روزانه: روند نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار از ابتدای هفته روند نزولی داشته است و قیمت ها از حداکثر 8.40 دلار به سطح فعلی 4.71 دلار کاهش یافته است. انتظار می رود بازار در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد و قیمت ها به طور بالقوه به سطح 4.50 دلار برسد. حجم معاملات در حال حاضر 230,790,712.56 دلار و ارزش بازار 2,791,281,783.48 دلار است.

تصویر 533
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

به نظر می رسد که نوسانات بازار در حال کاهش است زیرا باندهای بولینگر شروع به نزدیک شدن به کندل ها کرده اند. این نشان می دهد که بازار در حال ورود به یک دوره تثبیت است. RSI در حال حاضر روی 40.8 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است. با این حال، استوکاستیک RSI همچنان مقداری حرکت صعودی را نشان می دهد، زیرا هنوز به منطقه بیش از حد خرید نرسیده است.

MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد، زیرا EMA 12 روزه بالاتر از متحرک نمایی 26 روزه است. خط MACD نیز زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد روند نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت‌های UNI به سطح فروش بیش از حد می‌رسند

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان دهنده یک روند نزولی است زیرا قیمت ها به دنبال آزمایش سطح حمایت 4.63 دلار هستند. قیمت ها در امتداد خطوط میانگین متحرک با خط 50 SMA بالاتر از خط 200 SMA معامله می شوند. این نشانه ای از ادامه روند نزولی در کوتاه مدت است. RSI در حال حاضر روی 33.6 است، که نشان می دهد بازار بیش از حد فروخته شده است و ممکن است به زودی بازگشتی رخ دهد.

تصویر 534
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

MACD در حال حاضر در سمت نزولی قرار دارد، زیرا EMA 12 ساعته بالاتر از خط EMA 26 ساعته است. باندهای بولینگر شروع به گسترش می‌کنند، که نشانه‌ای از این است که بازار ممکن است وارد دوره تثبیت شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که بازار فعلی احتمالاً به روند نزولی خود در کوتاه مدت ادامه می دهد زیرا بازار هنوز هیچ سطح حمایت قابل توجهی پیدا نکرده است. انتظار می‌رود بازار در سطح 4.63 دلار حمایتی پیدا کند، اما در صورت شکستن این سطح، کاهش بیشتر ممکن است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.