منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با اعمال کنترل خرس ها، قیمت UNI به سرعت به زیر 6.89 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: با اعمال کنترل خرس ها، قیمت UNI به سرعت به زیر 6.89 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap امروز روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت UNI/USD 6.89 دلار تثبیت شده است. انتظار می رود با ادامه فشار نزولی، بازار شاهد قیمت های پایین تری باشد. قیمت در حال حاضر سطح حمایت جدیدی را در 6.73 دلار تعیین کرده است، در حالی که با مقاومت در مرز 7.10 دلار روبرو است که درست بالاتر از قیمت فعلی بازار است. حجم معاملات برای این سکه 164,757,320 دلار است، در حالی که ارزش بازار 5,254,055,956 دلار است و تسلط کل بازار 0.38 درصد از ارزش قیمت است و در رتبه 17 در بازار کلی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: مقاومت روبروی قیمت Uniswap در 7.10 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap برای نمودارهای قیمت 24 ساعته نشان دهنده یک سیگنال نزولی است. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت شاهد تثبیت باشد زیرا گاوها و خرس‌ها برای کنترل بازار در نمودار قیمت ۲۴ ساعته می‌جنگند. قیمت ها در سطح 6.89 دلار پایین و در 7.10 دلار بالا هستند. گاوها اوایل امروز کنترل را در دست داشتند و قیمت را به 7.02 دلار رساندند، با این حال، نتوانستند حرکت خود را حفظ کنند و به سرعت تحت فشار نزولی قرار گرفتند.

تصویر 447
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

با نگاهی به اندیکاتورهای فنی، شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 54.18 قرار دارد که نشان‌دهنده احساسات خنثی بازار است. MACD همچنین نزولی نشان می دهد زیرا نشان دهنده روند نزولی در بازار است. میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرده است که نشان دهنده یک روند نزولی بالقوه در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین به روز رسانی ها

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap نشان می دهد که قیمت ها زیر سطح مقاومت 7.10 دلار تثبیت شده اند زیرا قیمت ها تأیید می کنند که یک روند نزولی در چند ساعت گذشته رخ داده است. کاهش قیمت کاملاً شدید بود زیرا سطح قیمت ها به سرعت کاهش یافت. نزولی احتمالاً ادامه خواهد داشت زیرا بازار سطح حمایت جدیدی را در 6.73 دلار تعیین می کند.

تصویر 446
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 6.45 دلار است در حالی که میانگین متحرک 200 روزه روی 7.10 دلار است که نشان می دهد روند نزولی در بازار رخ داده است و انتظار می رود قیمت ها همچنان افت کنند. شاخص قدرت نسبی روی 57.38 قرار دارد که اندکی به سمت تمایلات نزولی در بازار متمایل شده است. خط MACD نیز زیر خط سیگنال قرار دارد که روند نزولی قیمت Uniswap را تایید می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap منعکس کننده احساسات بازار نزولی است زیرا قیمت ها، نمودارهای قیمت یک روزه و چهار ساعته با دادن سرب به خرس ها روند نزولی را پیش بینی می کنند. این روند همچنین انتظار می رود زیرا شتاب فروش در ساعات آینده شدیدتر شده است. اما ما انتظار داریم که سقوط ماهیت کنترل شده داشته باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.