منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: بادهای صعودی نشان دهنده 24 ساعت مثبت برای UNI است

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: بادهای صعودی نشان دهنده 24 ساعت مثبت برای UNI است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی کامل را در بازار نشان می دهد زیرا قیمت ها 0.08 درصد افزایش یافت و در حال حاضر در مرز 7.12 دلار قرار دارد. سکه با مقاومت فوری در 7.21 دلار مواجه است. از سوی دیگر، پشتیبانی قوی نزدیک به 6.86 دلار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که اگر گاوها کنترل خود را حفظ کنند، قیمت ها ممکن است افزایش یافته و سطح 8 دلار را لمس کنند. از سوی دیگر، یک متقاطع نزولی ممکن است منجر به کاهش قیمت شود و ممکن است حمایت نزدیک به 5.50 دلار را پیدا کند. ارزش بازار سکه نیز به 5,302,595,318 دلار افزایش یافته و حجم معاملات 24 ساعته در بازار 158 میلیون دلار است.

اقدام قیمت Unswap در نمودار قیمت 1 روزه: UNI/USD یک الگوی فراگیر صعودی را تشکیل می‌دهد

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها بالاترین و پایین ترین سطح را تشکیل داده اند تا نشان دهنده روند صعودی در بازار باشد. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا خریداران پس از فروش اخیر وارد بازار می شوند.

تصویر 191
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

علاوه بر این، میانگین های متحرک نیز نشان دهنده یک متقاطع صعودی است زیرا خط SMA 50 روزه (آبی) از خط SMA 20 روزه (قرمز) عبور کرده است. اندیکاتور RSI در حال حاضر در 70 سطح معامله می شود، بدون شرایط خرید یا فروش عمده. اندیکاتور MACD نیز روند صعودی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال (آبی) از بالای هیستوگرام عبور کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل Uniswap نشان می دهد که دارایی دیجیتال در یک الگوی پرچم گاو نر معامله می شود که یک الگوی ادامه است. قیمت‌ها اخیراً از بالاترین سطح تاریخ 8.32 دلار عقب‌نشینی کرده و در نزدیکی خط SMA 20 روزه مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

تصویر 190
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر بالاتر از سطح 50 معامله می شود، بدون هیچ شرایط عمده خرید یا فروش بیش از حد. اندیکاتور MACD در سطوح خنثی قرار دارد و هیچ سیگنال معاملاتی واضحی نمی دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که دارایی دیجیتال در روند صعودی قرار دارد و انتظار می رود قیمت ها در 24 ساعت آینده افزایش یابد. شاخص های فنی در هر دو نمودار نیز روند صعودی را نشان می دهد. احساسات بازار نیز به نفع گاوها است زیرا اکثر ارزهای دیجیتال پیشرو مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین در حال معامله هستند. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌های UNI/USD در 24 ساعت آینده به سطح 8 دلار برسد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.