منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: ارزش UNI به 5.27 دلار باز می گردد که یک تمایل نزولی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: ارزش UNI به 5.27 دلار باز می گردد که یک تمایل نزولی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز تحلیل قیمت Uniswap یک تمایل نزولی فزاینده را نشان می دهد زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته حرکت نزولی را دنبال کرده است. قیمت اواخر دیروز در مسیر بهبودی بود، زیرا فعالیت های صعودی بیشتری حفظ شده بود. اما امروز، خرس‌ها توانسته‌اند با پایین آوردن قیمت به پایین‌ترین حد قبلی یعنی ۵.۲۷ دلار، تأثیری بر بازار بگذارند.

احساسات کلی بازار برای UNI/USD نزولی است زیرا قیمت نتوانسته است به بالای سطح 5.34 دلار صعود کند. سطح حمایت در 5.03 دلار تعیین شده است، که سطحی است که گاوها برای مشاهده هر نوع رشد در قیمت UNI/USD باید آن را بشکنند.

نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD: ارزش ارز دیجیتال تا 5.27 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت طی چند ساعت گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است که قوی ترین اصلاح دیروز مشاهده شد. با این حال، خرس‌ها سعی کردند قیمت را بیشتر پایین بیاورند. اگرچه مواردی وجود داشته است که گاوها سعی در تصرف بازار داشتند، روند کلی به نفع فروشندگان بوده است. کاهش جزئی در ارزش UNI/USD در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و همچنین قیمت به سطح 5.27 دلار کاهش یافته است و سکه دو درصد کاهش داشته است.

تصویر 396
نمودار قیمت 24 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه قیمت UNI/USD در حال حاضر 5.20 دلار است، که سطحی است که گاوها برای مشاهده هر نوع رشدی در قیمت UNI/USD باید آن را بشکنند. در حالی که میانگین متحرک 200 روزه روی 5.32 دلار است که گاوها اگر بخواهند پیشرفت مثبتی در قیمت UNI/USD ببینند باید از آن عبور کنند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46.34 قرار دارد که نشان دهنده افزایش احساسات نزولی است. علاوه بر این، MACD در حال حاضر در سطح -0.078 است که نشان می دهد خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نمودار قیمت 4 ساعته: UNI/USD به سختی 5.27 دلار را نگه می دارد

با نگاهی به تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Uniswap، می‌توان دریافت که گاوها در ساعات اخیر سعی کرده‌اند بازار را در اختیار بگیرند. با این حال، خرس ها توانسته اند بازار را تحت کنترل خود درآورند، زیرا قیمت نتوانسته از سطح 5.30 دلار عبور کند. سطح حمایت 5.03 دلار و سطح مقاومت در حال حاضر در 5.34 دلار است.

تصویر 395
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 32.56 قرار دارد که نشان دهنده روند خنثی در بازار است. میانگین متحرک 50 روزه قیمت UNI/USD در حال حاضر 5.20 دلار است، در حالی که میانگین متحرک 200 روزه در بازه زمانی 4 ساعته روی 5.32 دلار است. اندیکاتور MACD در حال حاضر در سطح -0.012 قرار دارد که نشان می دهد خرس ها همچنان کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

به طور کلی، تحلیل قیمت Uniswap در چند ساعت گذشته روندی نزولی داشته است و خرس‌ها توانستند بازار را تحت کنترل خود درآورند. گاوها اگر بخواهند هر نوع افزایشی را در قیمت UNI/USD مشاهده کنند، باید سطح مقاومت 5.30 دلاری را بشکنند، با این حال، بعید است که این اتفاق بیفتد زیرا خرس‌ها همچنان کنترل دارند.