منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: اجرای نزولی ارزش UNI/USD را به 8.96 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: اجرای نزولی ارزش UNI/USD را به 8.96 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد که ارزش UNI/USD را به 8.96 دلار کاهش داده است. بازار یک جهش صعودی داشت که مقاومت در برابر 9.55 دلار پیدا کرد، که باعث شد بازار سقوط کند و به سمت نزول برود. بازار زیر سطح 9.55 دلار معامله می شود، که یک منطقه حمایتی کلیدی است که دیروز شکسته شد. اگر بازار بتواند بالاتر از سطح 10 دلار بماند، این شانس برای بازار وجود دارد که حمایت پیدا کند و دوباره به سمت بالا حرکت کند. با این حال، اگر بازار به زیر سطح 8.81 دلار سقوط کند، احتمالاً به سمت سطح 7.50 دلار خواهد رفت.

با تشدید فشار فروش، بازار کلی جفت UNI/USD در حال کاهش است. جفت ارز UNI/USD حرکت نزولی ثابتی را نشان می دهد زیرا دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3.17 درصد کاهش یافته است. جفت ارز قبلاً تا 8.96 دلار افزایش یافته بود، اما نتوانست رشد خود را حفظ کند و به شدت عقب نشینی کرد. ارزش بازار برای دارایی دیجیتال نیز کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 6,688,415,460 دلار معامله می شود در حالی که حجم معاملات 24 ساعته 213,343,917 دلار است.

قیمت Uniswap در تحلیل 1 روزه: جفت UNI/USD در روند نزولی

در نمودار روزانه، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین سطح و بالاترین پایین‌تر رسیده است. بازار UNI/USD با رسیدن به بالاترین سطح 12.55 دلاری، صعودی صعودی داشت، اما نتوانست رشدها را حفظ کند و به شدت عقب نشینی کرد.

خرس ها و گاوها در حال حاضر برای کنترل بازار در حال مبارزه هستند زیرا دارایی دیجیتال با قیمت 8.96 دلار معامله می شود. میانگین های متحرک به یک روند نزولی اشاره می کنند زیرا MA 50 روزه (خط آبی) زیر MA 200 روزه (خط قرمز) است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و احتمالاً قیمت Uniswap به کاهش خود ادامه می دهد.

تصویر 100
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 42 است و هیچ نشانه واضحی از شرایط فروش یا خرید بیش از حد را نشان نمی دهد. این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک منطقه خنثی است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند. نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط MACD (خط آبی) زیر خط سیگنال (خط قرمز) قرار دارد. این نشان می دهد که بازار احتمالاً به کاهش خود ادامه خواهد داد.

قیمت Uniswap در تحلیل 4 ساعته: جفت UNI/USD با مقاومت 9.55 دلار مواجه است.

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که بازار روند نزولی آشکاری را دنبال می‌کند، زیرا UNI/USD یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه‌دار است که احتمالاً سر بازار را پایین‌تر خواهد دید.

تصویر 99
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

MA 50 روزه و MA 200 روزه هر دو روند نزولی را نشان می دهند زیرا هر دو به سمت نزولی اشاره می کنند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه اشباع فروش قرار دارد زیرا در 42 قرار دارد و هیچ نشانه واضحی از شرایط خرید یا فروش بیش از حد را نشان نمی دهد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا جفت UNI/USD در حال حاضر زیر سطح 9.55 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 8.96 دلار کاهش می یابد. قیمت ها اخیراً در سطح 8.81 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می‌رسد که گاوها برای دفاع از سطح 8 دلار با تشدید فشار فروش دست‌پاچه می‌شوند. به نظر می رسد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.